Gamepower Dark side ve RX 5700XT uyumu

Neden bu kadar sevilmiyor bu markalar fiyatlarına göre kaliteli olmaması normal.Ama gene de o fiyata göre çok iyi yaptıkları şeyler herkesin parası yok illa ki 500 600 tl ye klavye kulaklık almak zorunda mıyız parası az olanların bütçeleri kaliteli markalara paraları yetmeyenlerin hevesini kırıyorsunuz "parayı çöpe at daha iyi onlardan almayın" diye diye aynısını yaşadım ve dediğiniz şeylerin hiç biri başıma gelmedi.Biraz fazla abartıyorsunuz gibi.
Mesele ekipman konusunda iyi olup olmamaları degil. Ekipman değiştirebilecek bir kategori. Kasa vs PSU konularında önemsiyoruz. Sistemin ana parçalarını kalitesi düşük markalara emanet ederseniz,o markalarda diğer bileşenlerinizi servislere emanet eder.

Mesele ekipman konusunda iyi olup olmamaları degil. Ekipman değiştirebilecek bir kategori. Kasa vs PSU konularında önemsiyoruz. Sistemin ana parçalarını kalitesi düşük markalara emanet ederseniz,o markalarda diğer bileşenlerinizi servislere emanet eder.
Zaten diyorum ki evet kasa ve psu konularu kötü ama ekipman konusunda bazı ürünleri cidden iyi.Psu ve kasa konusunda cidden haklısınız ona benim de lafım yok ucuz ama psu ve kasaları dandik kötü ama bunlar kötü diye bütün ürünlerine laf etmeyin diye dedim.Kendimi yanlış ifade ettiysem kusura bakmayın.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı