Gamepower gpr24C no signal hatası

BerkantQ

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, yeni monitör ve yeni bir PC aldım.
https://www.hepsiburada.com/gamepower-gpr24c1ms144-24-144hz-1ms-hdmidisplay-freesync-full-hd-curved-monitr-p-HBV00000NATUY?magaza=MTBİLİSİM&url_src=and-product-detail sıkıntı şu; monitörü HDMI ile kasaya bağladığımda sıkıntısızca çalışıyor ama sanırım HDMI olduğu için en fazla 120Hz kullanabiliriyorum. 144Hz kullanabilmem için DP kablosu gerekiyormuş,
Monitörün kutu içeriğinden bu kablo çıktı ancak bağlayınca no Signal hatası alıyorum HDMI bağlıyken monitör menüsünden girişi DP olarak seçtim ancak işe yaramadı. Sürücülerim güncel çözüm önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende de aynı monitör var. Ekran kartına taktığın kablonun giriş yerini değiştir. Başka slota tak.

Bende de aynı monitör var. Ekran kartına taktığın kablonun giriş yerini değiştir. Başka slota t

Bende de aynı monitör var. Ekran kartına taktığın kablonun giriş yerini değiştir. Başka slota tak.
Bunu denemiştim ama olmamıştı. Kardeşim az önce denemiş ve oldu çok garip bir şekilde. Şimdi yeni bir sorun var ekranda ölü pixel var çok dikkat çekmeyecek şekilde değişim için geri göndersem mi yoksa sıkıntı olmaz mı?

Bunu denemiştim ama olmamıştı. Kardeşim az önce denemiş ve oldu çok garip bir şekilde. Şimdi yeni bir sorun var ekranda ölü pixel var çok dikkat çekmeyecek şekilde değişim için geri göndersem mi yoksa sıkıntı olmaz mı?
Ölü piksel varsa geri yollayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı