Gamepower GPR24C144 alınır mı?

emreyksl78

Hectopat
Daha fazla  
Gamepower GPR24C144 adlı monitör alınmalı mı?

Herkes Gamepower'ı kötülüyor fakat paneli Samsung VA panel.

Yanı bu kadar mı kötü 144 Hz ucuza monitör almaya çalışıyorum, harici bir tavsiye varsa alabilirim.

İyi günler.

Son düzenleyen: Moderatör:
@Guts Tavsiyede bulunduğunuz monitör TN panel kullanıyor ve %72 NTSC değerine sahip. Ayrıca attığınız linkteki ürün teşhir ürünü ve açıklamada yazdığına göre ölü pikseli varmış.
Gamepower GPR24C144 adlı monitör alınmalı mı?

Herkes Gamepower'ı kötülüyor fakat paneli Samsung VA panel.

Yanı bu kadar mı kötü 144 Hz ucuza monitör almaya çalışıyorum, harici bir tavsiye varsa alabilirim.

İyi günler.
Bir monitörü monitör yapan panelidir. VA panel bildiğiniz üzere TN ile IPS birleşimi bir panel türüdür. VA paneller, TN panelden daha canlı renklere sahiplerdir ancak "Input Lag" değeri TN panellere göre biraz daha fazladır. Hem oyun hem film izlemek için en ideal panel bence VA'dır. Ben almanızdan yanayım.
Eğer bütçemi ₺100 daha arttırabilirim derseniz farklı bir monitör tavsiyesinde bulunabilirim.

Son düzenleme:
@Guts Tavsiyede bulunduğunuz monitör TN panel kullanıyor ve %72 NTSC değerine sahip. Ayrıca attığınız linkteki ürün teşhir ürünü ve açıklamada yazdığına göre ölü pikseli varmış.

Bir monitörü monitör yapan panelidir. VA panel bildiğiniz üzere TN ile IPS birleşimi bir panel türüdür. VA paneller, TN panelden daha canlı renklere sahiplerdir ancak "Input Lag" değeri TN panellere göre biraz daha fazladır. Hem oyun hem film izlemek için en ideal panel bence VA'dır. Ben almanızdan yanayım.
Eğer bütçemi ₺100 daha arttırabilirim derseniz farklı bir monitör tavsiyesinde bulunabilirim.

Bulunun tabi ki uyarsa 100 TL çok bir rakam değil.

İşin ilginç yanı, TN panelden daha düşük Input Lag değeri sunan IPS panel monitörler mevcut. Üst seviyelerde artık onlar.

Bu atılan AOC modeli gerçek 8 bit değil. Ona da dikkat ederek önerin. Tek başına panel her zaman bir şey ifade etmez.

Ek olarak bu modelin NTSC değeri yine %72. O değere fazla takılmayın.

Son düzenleme:
@IBO. Anlam veremiyorum buna. 144 Hz 1080P VA panellerin hepsi curved ve ben curved hoşlanmıyorum. xg2401 kulalnıyorum VA panel olmasını isterdim .

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı