Gamepower GPR24C144 ekranda kayma sorunu

Culiety

Centipat
Hayırlı akşamlar öncelikle. Yaklaşık 1 hafta önce monitorü aldım. Ekranın içi (görüntü) 1 tık sağda. Monitörün ayarlar kısmında bu ayar pasif gözüküyor. Her ne kadar küçük bir sorun olsa da aşırı rahatsız ediyor sayfayı kaydırma çubukları vs. hepsi yarım gözüküyor. Bayağı bir bakındım Gamepower'a Instagram'dan da yazdım fakat cevap veren yok yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Ölü piksel garantisi olduğunu ekranda problem olması durumunda direkt değişim yaptıklarını söylüyorlardı bakalım ne kadar doğru. Gelişmeleri yazarsanız sevinirim.

Servise yollayın veya para iadesi isteyin.
Ölü piksel garantisi olduğunu ekranda problem olması durumunda direkt değişim yaptıklarını söylüyorlardı bakalım ne kadar doğru. Gelişmeleri yazarsanız sevinirim.

Normalde kabullenmiştim uğraşmamak için geri göndermeyecektim fakat siz dedikten sonra akşam iade talebi oluşturup ertesi gün de kargoya iade için verdim. Aras kargo yüzünden ulaşması 9 gün sürdü. Ulaştıktan sonra da 4. gün onaylandı 5. gün de iadem sorunsuz bir şekilde yapıldı. Toplam 14 günde paramı almış oldum 4 gün falan da bayağı bi takıldım kullandım ama gerçekten size teşekkür ederim. Gamepower güvenilmemesi gereken bir firma. Arıza yapsa kimse ilgilenmeyecekti kendim çözüm bulmaya çalışacaktım. Elimde faturası da yoktu. Geldiğinde yanlışlıkla çöpe atmışım yine de şansımı denedim adam geri gönderse haklıydı yani. Tekrardan aklıma girdiğiniz için teşekkürler :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı