Gamepower GPR24C1MS144 24" ile G-Sync kullanılabilir mi?

Daha fazla  
İyi günler size bir sorum olacaktı.
Gamepower GPR24C1MS144 24" 144Hz 1ms monitör almak istiyorum. Adm FreeSync destekliyor. Yeni sistem aldım. İşlemci AMD 3 3100, ekran kartı GTX 1650. Display Port ile bağlasam G-Sync kullanabilir miyim acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Gamepower GPR24C1MS144 24" 144Hz 1ms monitör almak istiyorum. Adm FreeSync destekliyor. Yeni sistem aldım. İşlemci AMD 3 3100, ekran kartı GTX 1650. Display Port ile bağlasam G-Sync kullanabilir miyim acaba?

Alma. Bak kibar tavrı bir kenara bıraktım alma, alma, alma.

G-Sync kullanıp kullanamayabileceğiniz hakkında bir fikrim yok fakat o monitörü tercih etmemelisiniz.

Compatible olmadığından kullanabileceğinizin kesin garantisi yok. Yorumları okuyun.

Ben açınca sorun yaşayan 1-2 kişi görmüştüm diye hatırlıyorum ama Gamepower'ın başka modeli de olabilir, araştırın.

Hocam gerçekten almasını mı öneriyorsunuz o 9 harfli markayı?

Hocam gerçekten almasını mı öneriyorsunuz o 9 harfli markayı?
Ben sorusuna cevap verdim, konunun asıl amacını yerine getirdim. Almama konusunu başkaları söylemiş. 6. defa da ben söylesem bir şey değişmeyecek.

Meseajımda önermenin "Ö"sü yok, galiba abartılı tepkiler vermediğim için öyle sandınız.

Geri
Yukarı