Gamepower GPR24C1MS144 ölü piksel

arthurshelby

Hectopat
Yer
istanbul
Daha fazla  
Merhabalar, 5 gün önce bir monitör aldım, ilkten 1 tane ölü piksel vardı şu an 3 tane var ne yapmam lazım monitörüm bu; Gamepower GPR24C1MS144 24 144Hz 1ms.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, 5 gün önce bir monitör aldım, ilkten 1 tane ölü piksel vardı şu an 3 tane var ne yapmam lazım monitörüm bu; Gamepower GPR24C1MS144 24 144Hz 1ms.
Bence direk iade et ileride sayısı artabilir, satacak olursan adam ölü piksel yüzünden sıcak bakmayabilir vesaire.

İncehesap ölü piksel garantisi veriyordu sanırım, iade veya değişim isteyin.

O seride 0 ölü piksel garantisi var. Daha önce aynı monitörde aynı problemi yaşayan bir arkadaş ölü piksel sebebiyle değişime gönderdiğinde sıkıntısız bir şekilde değişimini sağlamışlardı. Sana da aynısını öneririm.

O seride 0 ölü piksel garantisi var. Daha önce aynı monitörde aynı problemi yaşayan bir arkadaş ölü piksel sebebiyle değişime gönderdiğinde sıkıntısız bir şekilde değişimini sağlamışlardı. Sana da aynısını öneririm.

Peki ekran değişimi yapsam sorun ortadan kalkar mı?

İncehesap ölü piksel garantisi veriyordu sanırım, iade veya değişim isteyin.

Başka bir siteden aldım ben.

Son düzenleyen: Moderatör:
peki ekran değişimi yapsam sorun ortadan kalkarmı

Başka bir siteden aldım ben.
Site farketmiyor, direk gamepower garanti veriyor 0 ölü piksel için. Ekran değişimi yaparsan senin açından maliyetli olur ve garanti dışına çıkar. Hiç uğraşmadan değişime gönder bence.

Geri
Yukarı