Gamepower Horizon Gaming kasa alınır mı?

RealGamer

Femtopat
Daha fazla  
Gamepower Horizon Gaming 4*120mm RGB fanlı temperli cam yan ve ön panel mid ATX kasa kumanda ile RGB aydınlatma kontrolü. Arkadaşlar bu kasa alınır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Mesh olan modeli alınabilir ancak açıkçası ben bu tür markaların ürünlerine güvenmiyorum güvenemiyorum. Hava akışıda çok iyi değil kasanın haberiniz olsun altta belirtiğim kasalar daha iyidir bu konuda.

Ranker Cygnus v2 Beyaz Tempered Glass ARGB USB 3.0 ATX Mid Tower Gaming Kasa siyah isterseniz Ranker Cygnus v2 Siyah Tempered Glass ARGB USB 3.0 ATX Mid Tower Gaming Kasa

Gibi bir kasa alırdım ben şahsen.

@MisakiTaro ranker kasayı kullanmakta Ranker Cygnus V2 ARGB kasa incelemesi inceleme konusu ise burada.

Son düzenleme:
Güç kaynağı yok içinde fakat kasanın hava akışı fena gözükmüyor. Bunun yanında PSU ile 800 TL'ye denk geliyor Gamepower güç kaynağı alınmaz. Bu kasa da gereksiz pahalı.
MSI Mag Forge 100m Temperli Cam Mid Tower Atx Bilgisayar Kasası | Trendyol
Onun yerine bunun gibi bir sürü alternatif var.

Gamepower Horizon Gaming 4*120mm RGB fanlı temperli cam yan ve ön panel mid ATX kasa kumanda ile RGB aydınlatma kontrolü. Arkadaşlar bu kasa alınır mı?
Mesh modeli fena değil ama daha iyi alternatifler var o bütçede.

PSU olmadan alınabilir. O bütçelerde MSI 100R, Ranker Cygnus veya Ranker Virgo (daha az bütçeli) Dark kasaları tercih edilebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı