Gamepower Jin 7.1 vs Rampage M7 moncher

Neden öyle dediniz?
Çünkü aşırı kalitesiz ürünler çetin hocam. ☺️
Niye azarlıyorsunuz?
@raknhocam Sizi azarlamamış gördüğüm kadarıyla. Okuma tonunuza bağlı bir olay. Ki @raknhocam Kadar nazik bir insan sizi azarlamaz, bundan emin olabilirsiniz. ☺️

Gamepower bana göre iyi iş çıkarıyor ürünlerinde. Fanatiği değilim fakat bana göre başarılı firma. Bu zamana kadar da sorun yaşamadım ürünlerinde.

Jin'i denenedim ama Rampage'den iyi olduğuna eminim hocam. Rampage'den her türlü uzak durun.

Kizaru 7.1 önerebilirim mikrofon olarak olağanüstü performansa sahip ama kronik dip ses sorunu var Pro modelinde çözmüşlerdi herhalde. Bir incelemelerine göz atın.

Fujin Pro'da önerebilirim abime almıştık test falan etmiştik beni hoşnut etmişti kulaklık. Abimin kendisi de genellikle Valorant falan oynar. Kulaklığı beğendiğini dile getirmişti.

dipnot: gamepower fan değilim.
Gamepower garip bir marka. Pahalı ürünleri kısa vadede gayet iyi iş çıkartıyor. Ama ucuz ürünleri cidden felaket.

@raknhocam sizi azarlamamış gördüğüm kadarıyla. Okuma tonunuza bağlı bir olay. Ki @raknhocam kadar nazik bir insan sizi azarlamaz, bundan emin olabilirsiniz. ☺️

Gamepower garip bir marka. Pahalı ürünleri kısa vadede gayet iyi iş çıkartıyor. ama ucuz ürünleri cidden felaket.

Haklısınız hocam. Ucuz ürünlerde bayağı afallıyor. Orta-düşük bütçede bence opsiyonlara girecek marka.

Gamepower Jin modelini 1 seneden fazla kullandım ve aynı zamanda yayın yaptım pedleri veyahut mikrofonu herhangi bir sorun yaratmadı. Gayet orta segmette başarılı olduğunu düşnüyprum uzun kullanımda beni yormadı veya üzmedi sevmeyen arkadaşları anlamak zor. Ben o dönemde 347TL'ye almıştım alınacak en iyi F/P ürünüydü. Şu an da halihazırda Fujin kullanıyorum. İndirimden 650TL'ye aldım. 1 ay önce mikrofon alana kadar da yayınlarımı bununla yapacağım. Henüz beni üzmüş bir marka değil. Çok fazla ürününü deneyimledim. Şu ana dek bir sorunla karşılaşmadım Tavsiye edebilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:

@raknhocam Sizi azarlamamış gördüğüm kadarıyla. Okuma tonunuza bağlı bir olay. Ki @raknhocam Kadar nazik bir insan sizi azarlamaz, bundan emin olabilirsiniz. ☺️

Gamepower garip bir marka. Pahalı ürünleri kısa vadede gayet iyi iş çıkartıyor. Ama ucuz ürünleri cidden felaket.
Değerli yorumların ve açıklamaların için Teşekkürler Sigma Efendi.

Nasıl yok asıl önemli olan mikrofon ve 7.1 Surround özelliği.
Size katılıyorum Mesut Hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı