Gamepower Jin nasıldır?

Diyen güzel sallıyor

150tl? Mümkünse ışıksız ledsiz

Benim 2 günlük bilgimi geçin 1 günlük bilgim yok ki.
Ama sizin at gözlükleriniz var yapacak bir şey yok alışmışsınız her Rampage'e kötü demeye.

Önerdiğiniz kulaklıkta 2 sayfa şikayet var okuyun bol bol. Şikayeti olmayan marka mı olur millet boşuna para vermiyor veya Rampage'nin bazı ürünlerini e-sporcular boşuna kullanmıyor.

22 şikayet var Tronsmart'ta. Rampage kaç sayfa bak 90 sayfa.

Son düzenleyen: Moderatör:
22 şikayet var Tronsmart'ta. Rampage kaç sayfa bak 90 sayfa.
Hocam A0 Türkçenizi biraz düzeltip biraz da kibarca cevap verirseniz muhtemelen insanlar üzerinde daha güzel bir etki yaratırsınız.
Bu klasmanda kalite aranıyorsa Tronsmart Sono en mantıklısı, arkadaşın da dediği gibi Rampage ve Gamepower tarzı markalarda çok daha fazla sıkıntı oluyor. Şikayetvar' da her türlü üst sınıf markanın da şikayeti olabilir. Eğer bütçe biraz arttırılabilirse Cooler Master CH321' e bakabilirsiniz, arada bir İtopya' da 300₺' ye düşüyor. 50₺ farka değecek bir ürün.

Ama sizin at gözlükleriniz var yapacak bir şey yok alışmışsınız her Rampage'e kötü demeye.

Düzeltme: Şu anda CH321 İtopya' da kısa süreliğine indirimde, stok sınırlı. Hemen alacaksanız kesinlikle bunu tercih edin, sonra alınacaksa fiyata bakın. Çok fark yoksa yine CH321 alın.

Hocam A0 türkçenizi biraz düzeltip biraz da kibarca cevap verirseniz muhtemelen insanlar üzerinde daha güzel bir etki yaratırsınız.
Bu klasmanda kalite aranıyorsa Tronsmart Sono en mantıklısı, arkadaşın da dediği gibi Rampage ve Gamepower tarzı markalarda çok daha fazla sıkıntı oluyor. Şikayetvar'da her türlü üst sınıf markanın da şikayeti olabilir. Eğer bütçe biraz arttırılabilirse Cooler Master CH321'e bakabilirsiniz, arada bir İtopya'da 300₺'ye düşüyor. 50₺ farka değecek bir ürün.

Özür dilerim sert çıkıyorum ama toksik kitle o kadar ki sinirden ne diyeceğimi bilemiyorum zaten forumu bırakacağım.

Özür dilerim sert çıkıyorum ama toksik kitle o kadar ki sinirden ne diyeceğimi bilemiyorum zaten forumu bırakacağım.
Forum güzel bırakmayın bence, ama sinire hakim olun hocam. Allah muhafaza dönülmez sonuçlar doğurabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı