Gamepower Jin nasıldır?

emocan08

Hectopat
Daha fazla  
Çok çok uygun fiyata alacağım. Dün 450TL idi şu anda 1300TL olmuş. Ben 300TL falan alacağım. Kullanan var mıdır? Veya tavsiye eder misiniz, şu anda bu fiyata ikinci el sıfır fark etmeksiz en uygun bunu bulabildim.

Kulaklık nasıldır bilmiyorum fakat yaklaşık 2-3 ay önce Gamepower Kyojin mouse aldım. Orta tekerlek kafayı yedi daha 2-3 hafta olmadan, ben aşağı çekiyorum o yukarı çıkyor. O yüzden Gamepower markasına mesafeliyiz biraz, her ürününden şüphe duyuyorum.

Bu varken mi?

300 TL'ye falan alacağınızı daha yeni gördüm. Biraz bütçe yükselirse H2002D öneririm.

Kulaklık nasıldır bilmiyorum fakat yaklaşık 2-3 ay önce Gamepower Kyojin mouse aldım. Orta tekerlek kafayı yedi daha 2-3 hafta olmadan, ben aşağı çekiyorum o yukarı çıkyor. O yüzden Gamepower markasına mesafeliyiz biraz, her ürününden şüphe duyuyorum.
mikrofon konusunda baya iyiler ve 2 ay önce magnus v2 kullanıyordum fena değildi.

Bu varken mi?

300 TL'ye falan alacağınızı daha yeni gördüm. Biraz bütçe yükselirse H2002D öneririm.
şuanda bu kadar bütçem yok birdahaki ay gibi kablosuz kulaklık alacağım rampage crack alacam bu idarelik bir ürün olacak

Çok çok uygun fiyata alacağım. Dün 450TL idi şu anda 1300TL olmuş. Ben 300TL falan alacağım. Kullanan var mıdır? Veya tavsiye eder misiniz, şu anda bu fiyata ikinci el sıfır fark etmeksiz en uygun bunu bulabildim.
Ben yeni sistem aldığımda sipariş etmiştim 2-3 ay oldu çok memnunum. Bir tane ürünü sıkıntılı diye koskoca gamepower'a sıkıntılı diyene de gülerim açıkcası :S

mikrofon konusunda baya iyiler ve 2 ay önce magnus v2 kullanıyordum fena değildi.

şuanda bu kadar bütçem yok birdahaki ay gibi kablosuz kulaklık alacağım rampage crack alacam bu idarelik bir ürün olacak
Yüksek bütçlerde Rampage, Gamepower gibi markalar tercih etmeyin derim.

kumaş ve değişen pedler çıkartılabilen mikrofon birde kablosuz 1000tl ye başka kulaklık yok :) diğerlerine çok uçuk fiyatlar isteniyor

Yanlış anlamayın ama bu fiyata satılabilmesi için kalitesiz parçalar kullanılıyor zaten. Elbette memnun kalan kullanıcılar da var ancak bu tarz markalarda şans faktörü fazla ön plana çıkıyor. Anladığım kadarıyla idareten kullanacaksınız ve 300 tl şans verip kullanmak için fazla bir miktar değil.

Geri
Yukarı