Gamepower klavyeler nasıldır?

Bir Matmazel

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İzmir
Gamepower klavye kullanan arkadaşlar deneyimlerini paylaşırlarsa sevinirim.

Ne kadar süredir kullanıyorsunuz?
Memnun musunuz?
Yaşadığınız sorunlar var mı?

2 yıl kadar önce GamePower Warlock Red switch bir klavye almıştım. Son 2 aya kadar gayet memnundum, fakat arada sırada tuşlara bastığımda algılamıyor. Şuanlık iyi kötü kullanıyorum, alacaksanız daha kaliteli bir şeyler almanızı öneririm.

2 Yıl kadar önce Gamepower Warlock Red Switch bir klavye almıştım. Son 2 aya kadar gayet memnundum, fakat arada sırada tuşlara bastığımda algılamıyor. Şu anlık iyi kötü kullanıyorum, alacaksanız daha kaliteli bir şeyler almanızı öneririm.

Saber RGB modelini kullanıyorum ilk çıktığı zamandan beri yaklaşık 2 yıldır kullanıyorum hiçbir sıkıntısı yok çok kaliteli ve çok şık tavsiye ederim.

Genelde Outemu switch kullandıkları için insanlar olumlu yönde eleştiri yapıyorlar ancak ben firmanın logo tasarımından hazetmediğim için kullanmayı düşünmüyorum. Tasarım anlayışları pek bana göre değil.

Gamepower'ın Calypso isimli klavyesini 2 seneyi aşkın zamandır kullanmaktayım. Şu zamana kadar herhangibir problem yaşamadım. Tuşların üzerinde silinme, tuş takılması ya da basmam gibi bir durum yaşamadım, klavye ilk aldığım günkü performansında devam ediyor şimdilik. Gün içerisinde sürekli bilgisayar başındayım gerek benim işim gerekse kardeşimin hunharca oyun oynamasına rağmen bir problem yaşamamış olmam gayet mutlu edici kendi adıma. Gamepower'ın birçok ürününü de kullanmaktayım hepsinden memnunum gerçekten. Hatta yeni bir sistem topladım, ona da Gamepower Ogre klavyeyi sipariş ettim. Bakalım o nasıl çıkacak.

Hepsi kronik sorunludur, basmama, switch algılamama, çift algılama, ledlerde oluşan sorunlar diye gidiyor liste.

Tabii ki istisnalar var, bazı kişiler 2 sene boyunca sorunsuz bir şekilde kullanıyor fakat istisnalar kaideyi bozmaz.

İnternet kafeci abiden ucuza aldığım Gamepower Ogre klavyemi iki kere garantiye yolladım tuş basmama sorunları yüzünden, sorun her 2 ayda bir kendini tekrar ediyor :)

Bu arada garantiye yolladıktan sonra hep yeni klavye verdiler, yani 3 tane farklı Ogre kullandım hepsi bozuldu. Şuan da yeni klavye için para biriktiriyorum, Redragon tercih edeceğim.

Gamepower'ın Calypso isimli klavyesini 2 seneyi aşkın zamandır kullanmaktayım. Şu zamana kadar herhangibir problem yaşamadım. Tuşların üzerinde silinme, tuş takılması ya da basmam gibi bir durum yaşamadım, klavye ilk aldığım günkü performansında devam ediyor şimdilik. Gün içerisinde sürekli bilgisayar başındayım gerek benim işim gerekse kardeşimin hunharca oyun oynamasına rağmen bir problem yaşamamış olmam gayet mutlu edici kendi adıma. Gamepower'ın birçok ürününü de kullanmaktayım hepsinden memnunum gerçekten. Hatta yeni bir sistem topladım, ona da Gamepower Ogre klavyeyi sipariş ettim. Bakalım o nasıl çıkacak.
Katana alma düşüncem vardı ama yay sesi vs. çok olduğunu belirtmişler yorumlarda genel olarak. Klavye de bence F/P ürün almak daha mantıklı olur bu dönemde diye düşünüyorum. Ogre ya da Katana düşünüyorum açıkçası.
Hepsi kronik sorunludur, basmama, switch algılamama, çift algılama, ledlerde oluşan sorunlar diye gidiyor liste.

Tabii ki istisnalar var, bazı kişiler 2 sene boyunca sorunsuz bir şekilde kullanıyor fakat istisnalar kaideyi bozmaz.

İnternet kafeci abiden ucuza aldığım Gamepower Ogre klavyemi iki kere garantiye yolladım tuş basmama sorunları yüzünden, sorun her 2 ayda bir kendini tekrar ediyor :)

Bu arada garantiye yolladıktan sonra hep yeni klavye verdiler, yani 3 tane farklı Ogre kullandım hepsi bozuldu. Şuan da yeni klavye için para biriktiriyorum, Redragon tercih edeceğim.
Sürpriz yani :D

İstisnalar var dediniz ya, yani iyi de çıkabiliyor. Şans biraz da
Evet hocam, fakat istisnalar genelde iyi olanlar, genel olarak kötü çıkıyor bu klavyeler.

Aşağıdaki arkadaşa da benim durumun aynısı olmuş, o biraz uçup K70 almış gerçi 😀

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı