Rainbow klavyeler nasıldır?

Hocam Rainbow'da renkler aynı ya renkler sabitken küçük hareketler var mı yanıp sönme gibi yoksa süs gibi kalıyor mu?
Nefes efekti oluyor, bende var nefes efekti olan. Ayrıca rengini kısıp açabiliyorsunuz.

Kanka bana 400TL Redragon klavye söyler misin? Vyea bilindik bir marka.
%60 istersen:

Fullsize medya tuşlu bir klavye istersen:

RGB alternatif:
(Mekanik değiller, bu bütçede mekanik alınması mantıksız olacağı için önermedim.)

Hocam ilk attığınız güvenilir marka mı?

Son attığınız membran klavye sevmiyorum ondan onu almam herhalde.

Yazılım ile kontrol edilenlerden alabilirsen daha iyi olur istediğiniz gibi ayarlanır. Bütçe kısıtlı ise normal klavyeler de güzeldir ama sabit kontrolsüz yanarlar.

Hocam ilk attığınız güvenilir marka mı?

Son attığınız membran klavye sevmiyorum ondan onu almam herhalde.
Hepsi membran hocam. En üstteki de öyle. İllaki mekanik alacaksanız bütçe biraz daha artarsa:

Artmazsa:
Güvenilir ama kalitesi ne kadar tatmin eder bilemeyeceğim. Fazla uzun ömürlü olmazlar.
Hocam 400Tl yazdım da 600 den az olsun yeter.
Tavsiyem bütçeyi 50TL daha arttırıp K552 almanız. İndirimde şu anda, kaçırmayın bence. Bütçede en iyisi budur:

Hepsi membran hocam. En üstteki de öyle. İllaki mekanik alacaksanız bütçe biraz daha artarsa:

Artmazsa:
Güvenilir ama kalitesi ne kadar tatmin eder bilemeyeceğim. Fazla uzun ömürlü olmazlar.

Tavsiyem bütçeyi 50TL daha arttırıp K552 almanız. İndirimde şu anda, kaçırmayın bence. Bütçede en iyisi budur:

Hocam sonuncu attığınız klavyenin mavi Switch versiyonu var mı?

Geri
Yukarı