Gamepower luna 7.1 Surround düzgün çalışmıyor

egebudak35

Decapat
Daha fazla  
Kulaklığı aldıktan sonra ara ara sesimin az geldiğini söylüyordu arkadaşlarım ama sonra kendisi düzeliyordu çok büyük sorun olmuyordu. Ayrıca kulaklığın Driver'ını da indirmemiştim. Daha sonra bir gün arkadaşlarım bana yine sesimin az geldiğini söyledi ve ben de çıkar tak yapmak gibi basit şeyler denedim düzelmesi için. Daha sonra Gamepower'in resmi sitesinden driver dosyasını indirdim ve kurulum yaptım. Kurulumu tamamlamak için bilgisayarı yeniden başlatmam gerekti ve başlattıktan sonra bilgisayarın kulaklığı algılamadığını fark ettim. (ışıklar yanıyor fakat hiçbir şekilde ses giriş çıkışı olmuyor.) Daha sonra kulaklığı diğer USB girişine taktım ve sorunsuz bir şekilde çalıştı kulaklık. Çalışmayan USB girişinde sıkıntı yok mouse takınca çalışıyor sadece kulaklık takınca çalışmıyor. Sonuç olarak hala sesim arkadaşlarıma az gidiyor ve kulaklığı takmak istediğim USB girişine takamıyorum.

Benim bildiğim kadarıyla çoğu marka Çin'de üretim yapıyor burada Çin'de yapılıyor diye bahsettiğin Çin malı dandik olur mu? Yoksa ne olduğu belirsiz fabrikalarda kalitesiz malzeme ile yapıldığı mı?
Rampage, Gamepower, JD gibi ürünlerin birbirlerinden farkı yoktur.

Rampage'in kaliteli ürünü de yoktur, varsa da ben bilmiyorum.

Seneler boyunca kendimde deneyimledim Rampage ürünlerini. Tamamen çöpten ibaret.

Hiç memnun olmayan görmemeniz de çok garip. Forumda bir sürü şikayet var.

Ayrıca logo basıyorlar sadece.

Son düzenleme:
Ben şu ayarda kullanıyorum Medusa 7.1'i, ses kalitemi anlaşılır şekilde iletiyor karşıya.

Eki Görüntüle 1077874
olmuyor bende her şeyi denedim çözemedim

Malum almam gereken başka parçalar da var da fiyat performans açısından iyi, beni birkaç yıl kadar götürebilecek 400 lira bandında bir oyuncu kulaklığı bulabilir miyim? Bulamazsam bu saydığım özelliklere sahip bir kulaklık için kaç liraya kadar çıkmam lazım? Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleme:
Yok ustam ben sadece şaşıdım ilk defa Rampage ürüne kalitesiz diyen birisini gördüm de sebebini merak ettim sadece.
Forumda ve bu işlerde yeni olduğunuz için yeni görüyorsunuz. Rampage alınmaz. Tek düzgün ürünü Rampage RM-K60 DROP PLUS 7.1 Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
bu. Bu da Drop Plus çakması marka basıp satıyorlar.
olmuyor bende her şeyi denedim çözemedim

Malum almam gereken başka parçalar da var da fiyat performans açısından iyi, beni birkaç yıl kadar götürebilecek 400 lira bandında bir oyuncu kulaklığı bulabilir miyim? Bulamazsam bu saydığım özelliklere sahip bir kulaklık için kaç liraya kadar çıkmam lazım? Yardımcı olursanız sevinirim.
ASUS TUF Gaming H3 Kırmızı 7.1 Surround Oyuncu Kulaklık | ITOPYA

Corsair HS50 Pro Stereo Siyah Gaming Kulaklık | ITOPYA

Razer Kraken X Lite Gaming Kulaklık | ITOPYA

MSI DS502 Mikrofonlu Gaming Kulaklık | ITOPYA

Razer Kraken X Lite'ta kötü bir kulaklık.
Rampage, Gamepower gibi markalar Çin'den ürünün Template'ini satın alıyor ve marka basıp satışa çıkarıyorlar.
Razer vb. markalar ise, üretimini kendi fabrikasın da yapıp, kendi satışa çıkarıyor.

Cevaplar için teşekkürler. Gamepower ile iletişime geçip garantiye gönderdikten sonra yaşanan gelişmeleri ürünü almayı düşünen arkadaşlarım için buraya yazacağım.

Geri
Yukarı