Gamepower Luna sesler ters taraftan geliyor

minarium

Hectopat
Daha fazla  
1 Hafta önce kulaklığım servisten geldi soldan ses gelmiyor, RGB ışıkları yanmıyor ve mikrofon çalışmıyordu. Geldiğinde bu sorunlar düzelmişti ama bu sefer oyunlarda ses kasarken sesler ters geliyor sağdaki sesler soldan, soldaki sesler sağdan geliyor. Uygulamasından tersine çevirdim sesleri ama bazen düzeliyor bazen gene aynı oluyor. Ne yapmalıyım sizce?

1 Hafta önce kulaklığım servisten geldi soldan ses gelmiyor, RGB ışıkları yanmıyor ve mikrofon çalışmıyordu. Geldiğinde bu sorunlar düzelmişti ama bu sefer oyunlarda ses kasarken sesler ters geliyor sağdaki sesler soldan, soldaki sesler sağdan geliyor. Uygulamasından tersine çevirdim sesleri ama bazen düzeliyor bazen gene aynı oluyor. Ne yapmalıyım sizce?
Bence geri iade edin, yenisini isteyin. Yada tekrar garantiye gönderin.

Gamepower ürünleri sanırım çok tavsiye edilmiyordu. Bende bu forumda çok karşılaştım bu benim dediğim ile yoksa klavyelerini alacaktım Allahtan ki Technopat buna izin vermedi. Bir kez daha ders olsun bence bizlere.

Kanka servise tekrar göndermek istemiyorum. Çünkü hem kargonun gidiş parasını benim vermem gerekiyor hem de tekrar bekleme süresi var.
Geri göndermek istemiyorsanız siz bilirsiniz de servisi arayıp söyleyebilirsiniz böyle böyle diye, siz neden ücretini ödüyorsunuz ki garantili olan cihazınızın anlamış değilim.

Geri
Yukarı