Gamepower marka ürünler alınır mı?

Quattr0

Hectopat
Yer
Mount Akina
Daha fazla  
Öncelikle merhaba herkese. Bir kaç arkadaşım bana Gamepower'in kaliteli ürünler yaptığını, bir süredir kullanıp memnun olduklarını söylediler. Bende bu markanın Çin'den dandik ürünleri alıp marka basıp sattığını ürünlerinin kalitesiz olduğunu söyledim. Fakat bana inanmadılar ve ürünlerinin kötü olmadığını direttiler. Bende bir de buraya sorayım dedim, sizce Gamepower ürünleri alınır mı?

Öncelikle merhaba herkese. Birkaç arkadaşım bana Gamepower'in kaliteli ürünler yaptığını, bir süredir kullanıp memnun olduklarını söylediler. Bende bu markanın Çin'den dandik ürünleri alıp marka basıp sattığını ürünlerinin kalitesiz olduğunu söyledim. Fakat bana inanmadılar ve ürünlerinin kötü olmadığını direttiler. Bende bir de buraya sorayım dedim, sizce Gamepower ürünleri alınır mı?

Gamepower tarzı markaları tercih etmiyorum daha önce çok ürününü kullanan kişi gördüm hepsi parasının kalitesine değmediğini söyledi.

Klavye, mouse, kulaklık, kasa alınmaz. Monitörleri hakkında bir fikrim yok. Ürünlerinin hepsini oyuncuları çekmek için "ışıglı mışıglı" yapıyorlar fakat malzeme kalitesine, kullanılışlılığına, uzun ömürlülüğüne önem vermiyorlar. Ve ürünü aldıktan sonra bir kaç ay içinde bozulma ihtimali de oldukça yüksek. Bütün ürünleri bozulur diyemem ama çoğunluğu böyle. Gamepower'ın ürünlerinin fiyatı da çok ucuz değil yani. Bir ekipmana ihtiyacım varsa bir kaç ay daha bekleyip, daha fazla para biriktirip kalitelisini alırım. En azından içim rahat eder.

Alınmaz. Çin'de logo basıyor ve kalitesiz parçalar kullanıyorlar.

Öncelikle merhaba herkese. Bir kaç arkadaşım bana Gamepower'in kaliteli ürünler yaptığını, bir süredir kullanıp memnun olduklarını söylediler. Bende bu markanın Çin'den dandik ürünleri alıp marka basıp sattığını ürünlerinin kalitesiz olduğunu söyledim. Fakat bana inanmadılar ve ürünlerinin kötü olmadığını direttiler. Bende bir de buraya sorayım dedim, sizce Gamepower ürünleri alınır mı?
modeline ve ekipmanına göre değişir kimse kendi ekipmanını kötülemek istemez ve daha iyisini kullanmadığı için iyi diye düşünüyor olabilirler. Ama bazı modelleri gerçekten kaliteli oluyor.

Klavye, mouse, kulaklık, kasa alınmaz. Monitörleri hakkında bir fikrim yok. Ürünlerinin hepsini oyuncuları çekmek için "ışıglı mışıglı" yapıyorlar fakat malzeme kalitesine, kullanılışlılığına, uzun ömürlülüğüne önem vermiyorlar. Ve ürünü aldıktan sonra bir kaç ay içinde bozulma ihtimali de oldukça yüksek. Bütün ürünleri bozulur diyemem ama çoğunluğu böyle. Gamepower'ın ürünlerinin fiyatı da çok ucuz değil yani. Bir ekipmana ihtiyacım varsa bir kaç ay daha bekleyip, daha fazla para biriktirip kalitelisini alırım. En azından içim rahat eder.
Geçen biri monitöründe sıkıntı olduğuna dair konu açmıştı. Ben monitörlerini de önermiyorum hem fiyatlarını hak etmiyorlar hem de parça kalitesi çok düşük.

Geri
Yukarı