Gamepower Medusa 7.1 vs. Sades A6 7.1

Daha fazla  
Gamepower Medusa 7.1 mi Sades A6 7.1 mi? Kullananlar veya araştıranlar cevap verirse sevinirim markaların kalitesinden gayet haberdarım. Medusa'yı kendim kullanmışlığım var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Medusayı 1 yıldır kullanıyorum ve gayet de memnunum. Şimdi marka kötüleyicileri çıkar burada lakin fiyatına göre gayet de performanslı ve güzel. Bu arada ben 150 liraya almıştım geçen sene şimdi kaç paradır bilemem.

Medusa bizim evde 1 tane var. Her türlü oyunda güzel ses veriyor sesi abartılı açmadığın sürece kulağa zarar vermiyor. Çok kısıkta oynanmasına rağmen iyi performans sunuyor. Ve bizde 8 9 aydır kullanıyoruz. Hiçbir sıkıntısı olmadı,malzeme kalitesi bana göre güzel. Ama farklı bir 7.1 denemek istediğimden Sades A6`yı sormak istedim. Kullanan kişiler o kulaklığa da bu fiyat bandında alınabilecek en iyi kulaklık ve yüksek fiyatlı kulaklıklardan pek bir farkı yok gibisinden yorumlar yazmışlar. Oyun için aldığımdan beklentim yüksek performans tabi. 150 lira bu piyasa için yeterli olmasa da az bir miktar değil.

Arkadaşlar Medusa 225 liraya geliyor,Sades a6 140 liraya. Fiyat değerlendirmesinde bulunursak hangisini tercih etmeliyim ? Medusa uzun kullanımdada kalite konuşturuyor. Sades a6 kullananların birkaçında kulaklığın bir yanının bir süre sonra az ses vermeye başladığı söyleniyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı