Gamepower Medusa ses gitmesi

leptop 52

Hectopat
Daha fazla  
Gamepower Medusa aldım ve dip ses ve oyunlarda kulaklık sesi gidiyor komple ses gelmiyor. Hepsiburada'dan aldım iade talabi oluşdurdum iade süreci nasıl işler ve iade oluyor mu? 2. günüm daha 15 gün olmadı.

Keşke almadan sorsaydınız, aslında neden Gamepower alınmayacağının kanıtlarından biri oldu bu konu. Sualine gelirsek muhtemelen sıkıntı yaşamazsın çünkü firmalar bu tip güveni sarsıcak vs şeyleri önemsiyor.

Keşke almadan sorsaydınız, aslında neden Gamepower alınmayacağının kanıtlarından biri oldu bu konu. Sualine gelirsek muhtemelen sıkıntı yaşamazsın çünkü firmalar bu tip güveni sarsıcak vs şeyleri önemsiyor.

Teşekkür ederim cevabın için keşke almasaydım bende bu arada kaç gün içinde iade olur bir bilginiz VAr mı?

Teşekkür ederim cevabın için keşke almasaydım bende bu arada kaç gün içinde iade olur bir bilginiz var mı?

Şükür aldığım ürünlerde öncesinden detaylı bir şeklide incelediğim için yaşamadım bilgiden ziyade tecrübem olmadığı konu hakkında net bir yorum yapamam fakat dediğim gibi, içiniz rahat olsun sorun yaşayacağınızı sanmıyorum.

Geri
Yukarı