Gamepower Mihawk oyuncu kulaklığı nasıldır?

Alınmaz.
Bunlardan birini alabilirsiniz.

Alınmaz çöp firmanın çöp ürünüdür kendisi. Kullanan arkadaşlarım yenisini alamayacaklarından kırmıyorlar sadece.

Yurt dışı olursa 17.53US $ 43% OFF|EKSA oyun kulaklığı oyun E900 PRO kulaklık 7.1 Surround ses kablolu kulaklıklar LED USB/3.5mm mikrofonlu kulaklık Xbox PC PS4|Kulaklık/Mikrofonlu Kulaklık| - AliExpress 3. veya 5. olanı seçme şartıyla bunu alabilirsiniz. CH321'den daha iyi bir ses vermekte, mikrofon olarak ise Cloud 2 ile yarışmakta.

Yeşil rengini görmek isterseniz Eksa E900 Pro kullanıcı deneyimim konuma bakabilirsiniz.

Alınmaz çöp firmanın çöp ürünüdür kendisi. Kullanan arkadaşlarım yenisini alamayacaklarından kırmıyorlar sadece.

Yurt dışı olursa 17.53US $ 43% OFF|EKSA oyun kulaklığı oyun E900 PRO kulaklık 7.1 Surround ses kablolu kulaklıklar LED USB/3.5mm mikrofonlu kulaklık Xbox PC PS4|Kulaklık/Mikrofonlu Kulaklık| - AliExpress 3. veya 5. olanı seçme şartıyla bunu alabilirsiniz. CH321'den daha iyi bir ses vermekte, mikrofon olarak ise Cloud 2 ile yarışmakta.

Yeşil rengini görmek isterseniz Eksa E900 Pro kullanıcı deneyimim konuma bakabilirsiniz.
Hocam teşekkürler. Aldığınız kulaklığa ne kadar vergi ödediniz? Ben de fiyat 264 tl olarak gözüktü. Ne kadar vergi öderim?

Hocam teşekkürler. Aldığınız kulaklığa ne kadar vergi ödediniz? Ben de fiyat 264 TL olarak gözüktü. Ne kadar vergi öderim?

Ben kargo dahil 210₺ gibi bir fiyata aldım. Kupon kardeşliği ile birlikte 100₺ kupon kazanmıştım.

24.5₺ bir vergi çıktı bana. Genel olarak ise zaten 25 30₺ gibi bir fiyat çıkmakta ancak 45₺ ödeyen bir arkadaş daha var.

Ancak gelen fiyatına göre yine çok ama çok uyguna gelmiş oluyor ürün merak etmeyin fiyatının çok üzerinde.

Geri
Yukarı