GamePower Mythril alınır mı?

DarkFlash Pollux'u kullandığım kadarıyla özetleyeyim. Ön taraf mesh ancak toz filtresi bulunmuyor ve ön panelde tek USB 3.0 girişi var. Bunların dışında hava sirkülasyonu bakımından gayet iyi. Biraz ufak, 30 cm'e kadar ekran kartı destekliyor, 163 mm'ye kadar da kule tipi soğutucu. İnternette akrilik yazmasına karşın kutuda temperli cam yazıyor, nasıl anlaşılır açıkçası fikrim yok. Tıklatınca ne sesi geliyor ayırt edemiyorum :D Ancak çift cam veya çift plastik birleştirilmiş, açıkça görünüyor. ATX anakarta kadar destekliyor. SSD yuvaları biraz garip. 2 vida ile takılıyor sadece ve tek taraf. Fanlar gayet sessiz çalışıyor ve rainbow, sabit renkleri var. 267 TL'ye almıştım ben, parasının hakkını sonuna kadar veriyor.

DarkFlash Pollux'u kullandığım kadarıyla özetleyeyim. Ön taraf mesh ancak toz filtresi bulunmuyor ve ön panelde tek USB 3.0 girişi var. Bunların dışında hava sirkülasyonu bakımından gayet iyi. Biraz ufak, 30 Cm'e kadar ekran kartı destekliyor, 163 Mm'ye kadar da kule tipi soğutucu. İnternette akrilik yazmasına karşın kutuda temperli cam yazıyor, nasıl anlaşılır açıkçası fikrim yok. Tıklatınca ne sesi geliyor ayırt edemiyorum :D Ancak çift cam veya çift plastik birleştirilmiş, açıkça görünüyor. ATX anakarta kadar destekliyor. SSD yuvaları biraz garip. 2 vida ile takılıyor sadece ve tek taraf. Fanlar gayet sessiz çalışıyor ve Rainbow, sabit renkleri var. 267 TL'ye almıştım ben, parasının hakkını sonuna kadar veriyor.

Tesekkurler
Hocam iyice baktim cunku ben de o Gamepower Mythril alicaktim ama o kasanin hava sirkulasyonu yok denecek kadar az cunku kasanin on kisminin arkasinda (iceriden on kisim) RGB icin bir kagit gibi birsey var o kagidi kaldirirsaniz RGB falan bozuluyor bayağı bir ben acikcasi hava Sirkulasyonu icin bir de bir tik malzeme ve goruntu icin baktim bayağı Gamepower'u seven biri olarak ve ekipmanlarini kullanarak soyleyim bu kasa cok isinir ben Dark N10 butcem yeterse veya MSI Vampiric 010M veya onerdikleri MSI MAG forge 100R arasinda kaldim sizin bildiginiz ve fiyati bunlar gibi veya bunlardan bir tik olan kasalar varsa saglam onerebilirmsiniz
Tesekkurler
Hocam iyice baktim cunku ben de o Gamepower Mythril alicaktim ama o kasanin hava sirkulasyonu yok denecek kadar az cunku kasanin on kisminin arkasinda (iceriden on kisim) RGB icin bir kagit gibi birsey var o kagidi kaldirirsaniz RGB falan bozuluyor bayağı bir ben acikcasi hava Sirkulasyonu icin bir de bir tik malzeme ve goruntu icin baktim bayağı Gamepower'u seven biri olarak ve ekipmanlarini kullanarak soyleyim bu kasa cok isinir ben Dark N10 butcem yeterse veya MSI Vampiric 010M veya onerdikleri MSI MAG forge 100R arasinda kaldim sizin bildiginiz ve fiyati bunlar gibi veya bunlardan bir tik olan kasalar varsa saglam onerebilirmsiniz

Pardon tolga sametin yazisini etiketlemisim
Sizce Dark Guardian mi Dark N10Pro mu yoksa MSI Vampiric 010M mi?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı