Gamepower mythril ARGB vs Sharkoon ARGB Flow

mythrilin ön taraftaki rgb olan kısım ızgara şeklinde sharkoonda da rgb ışıklandırmadan aşağısı full mesh ikisinde de 1er adet fan var ama çoğaltacağım fan sayısını
Hava akışı konusunda çok da sıkıntı olacak gibi gözükmüyor. Ben Mythril alırdım ama sizin aklınıza yatan hangisiyse onu alın :)

Hava akışı konusunda çok da sıkıntı olacak gibi gözükmüyor. Ben Mythril alırdım ama sizin aklınıza yatan hangisiyse onu alın :)
Sen Mythril alırdın. Çünkü sadece görünüşü sana güzel geliyor. Oysa hava akışı berbat bir kasa. Gerekirse 10 tane fan tak. Yine de bir etkisi olacağını sanmıyorum. RGB Flow fan eklemesiyle daha etkili bir hava akışına sahip olabilir.

Sen Mythril alırdın. Çünkü sadece görünüşü sana güzel geliyor. Oysa hava akışı berbat bir kasa. Gerekirse 10 tane fan tak. Yine de bir etkisi olacağını sanmıyorum. RGB Flow fan eklemesiyle daha etkili bir hava akışına sahip olabilir.
Ben kasanın yarısındansa boydan boya ızgara yapısına daha çok önem verirdim. Kendi kasamda da hava akışını ön plana koymuştum bunda da öyle bir tavsiye veriyorum. Ürünlerin açıklamalarında yazıyor hava hakışı ile ilgili detaylar.

Yeni konular

Geri
Yukarı