Gamepower Ogre alınır mı?

Bütçe
300-350TL
Gamepower çöp bir markadır ben zamanında forumdakileri dinlemeyip bulaştım ve şimdi pişmanım Gamenote KB435l alıyorum. :D

Bunu bayağı beğendim.

Hocam baktım da çok hoş gelmedi.
Razer RZ03-03401300-R3L1 Cynosa V2 Chroma Usb Kablolu Membran TR Q Klavye Fiyatları ve Özellikleri bu klavye de hosuma gitti mekanık cok önem arz etmiyor bana ne yapmalı sizce Razer'e mi güveneyim Gamenote'a mı?

Hocam bunun basış hissiyatı benim şahsen hiç hoşuma gitmemişti. Eğer mekanik olması önemli değilse şuna bakabilirsiniz:
Yanlışlıkla makro tuşlarına basma olayı varmış o yüzden alışmanız biraz uzun sürebilir.
Şuna da bakabilirsiniz:
İndirimdeymiş hemen alın bence. Yarı mekanik( Gerçek mekanik hisli) bir klavyedir

Hocam bunun basış hissiyatı benim şahsen hiç hoşuma gitmemişti. Eğer mekanik olması önemli değilse şuna bakabilirsiniz:
Yanlışlıkla makro tuşlarına basma olayı varmış o yüzden alışmanız biraz uzun sürebilir.
Şuna da bakabilirsiniz:
İndirimdeymiş hemen alın bence. Yarı mekanik( Gerçek mekanik hisli) bir klavyedir
Bu GK30 modeli genelde beğeniliyor ama klavyeye sert ve ses yapıyor diyorlar. Membran kadar ne sert ne yumuşak dense ve çok ses yapmadığını bilsem alırdım iyi bir fiyata düşmüş. Çünkü bu fiyatlara saçma sapan klavyeler var.

Bu GK30 modeli genelde beğeniliyor ama klavyeye sert ve ses yapıyor diyorlar. Membran kadar ne sert ne yumuşak dense ve çok ses yapmadığını bilsem alırdım iyi bir fiyata düşmüş. Çünkü bu fiyatlara saçma sapan klavyeler var.

Harbiden. Şu klavyenin iadesini yapar yapmaz yeni klavye alacağım. Aklımda Monster Pusat K3 Pro var ama eğer şimdi olsaydı bunu alabilirdim.

Yeni konular

Geri
Yukarı