Gamepower Ogre alınır mı?

Bütçe
300-350TL
Çok hızlı gelmiş ya. Yanılmıyorsam ikimizde pazar günü aldık. Space tiz bir ses mi çıkarıyor? Bide Ctrl Alt gibi aşağıda bulunan tuşlara çok sert demişlerdi. Ne kadar sert onlar?

Benim bildiğim bu klavyenin Türkçe versiyonunda sorun yok. Ama GameNote'un mekanik klavyesi sanki daha iyi.

Memnun olmanıza çok sevindim

Klavye şimdi bana da geldi: MSI Vigor GK30. Başlık açmadığımdan buraya yazıyorum.

Ben çok beğendim. Sertlik ve ses konusu üzebilir demiştim ama asla öyle değil. Tam bana göreymiş ve bu cevabı birçok videoda alamadım. Hani çok sert ve aşırı sesli demekle ne demek istediler gerçekten anlamadım. Tuşların kaliteli bir tokluğu var. Tuşa basınca değil çekince bir dank sesi var sadece. Rahatsız etmiyor. Şuan klavye ile yazıyorum ve keyif alıyorum açıkçası.

Işık konusu da şöyle. Tuşların altında kalan ışıklar yeterli. Ama gazino gibi olsun flash gibi parlasın derseniz beğenmeyebilirsiniz. Üst kısımlar yani tuş şekillerine yansıyan ışık ise yeterli değil. Tabi bunlar öğlen vakti için geçerli. Ön sağ tarafta bulunan çizginin ışığı ise çok canlı.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…