Gamepower Ogre alınır mı?

Bütçe
300-350TL
Sabah geldi ürün elime uzun süre kullandım. Gerçekten bu kadar memnun bırakacağını düşünmemiştim. Tuşların geri itişi olsun, basış hissiyatı tam benim sevdiğim gibi(ağır basış severim). Tok bir sesi var gayet hoş sadece space bazı insanları rahatsız eder o da benim için sorun değil.
Çok hızlı gelmiş ya. Yanılmıyorsam ikimizde pazar günü aldık. Space tiz bir ses mi çıkarıyor? Bide Ctrl Alt gibi aşağıda bulunan tuşlara çok sert demişlerdi. Ne kadar sert onlar?

Benim bildiğim bu klavyenin Türkçe versiyonunda sorun yok. Ama GameNote'un mekanik klavyesi sanki daha iyi.

Sabah geldi ürün elime uzun süre kullandım. Gerçekten bu kadar memnun bırakacağını düşünmemiştim. Tuşların geri itişi olsun, basış hissiyatı tam benim sevdiğim gibi(ağır basış severim). Tok bir sesi var gayet hoş sadece space bazı insanları rahatsız eder o da benim için sorun değil.
Memnun olmanıza çok sevindim

Şekil ve ışıklar konusunda sorun yok. Sertlik ve ses konusu üzerse üzer. Yurtdışı youtube yorumlarını türkçeleştirdim. Çoğu iyidir diyor kötü yorum yok. Bizim sayfalarımızda şu olsaydı bu olsaydı tuhaf tuhaf memnuniyetsizlikler. Dedikleri özellikte olanlar var zaten 500 liradan başlıyor.

Bide çok araştırdım başka pek alternatif yok. Hani sessiz şık normal bir klavye bulmak için özel çaba sarfetmek daha fazla para ödemek o kadar saçma ki. Hep mekanik talebinden oluyor bu. Hay mekaniğinize de size de diyesi geliyor insanın. 😃
Klavye şimdi bana da geldi: MSI Vigor GK30. Başlık açmadığımdan buraya yazıyorum.

Ben çok beğendim. Sertlik ve ses konusu üzebilir demiştim ama asla öyle değil. Tam bana göreymiş ve bu cevabı birçok videoda alamadım. Hani çok sert ve aşırı sesli demekle ne demek istediler gerçekten anlamadım. Tuşların kaliteli bir tokluğu var. Tuşa basınca değil çekince bir dank sesi var sadece. Rahatsız etmiyor. Şuan klavye ile yazıyorum ve keyif alıyorum açıkçası.

Işık konusu da şöyle. Tuşların altında kalan ışıklar yeterli. Ama gazino gibi olsun flash gibi parlasın derseniz beğenmeyebilirsiniz. Üst kısımlar yani tuş şekillerine yansıyan ışık ise yeterli değil. Tabi bunlar öğlen vakti için geçerli. Ön sağ tarafta bulunan çizginin ışığı ise çok canlı.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı