Gamepower Ogre alınır mı?

Bütçe
300-350TL
Hocam ama bütçe düşükse alınabilir. Ha dikkat edeceksin kullanırken, ufak sorunlara takmayacaksın o ayrı.

Hocam attığım klavye iyidir. Numpad olması gerekiyor mu? Bir de Türkçe olması şart değilse:
numpad önemlı degıl

Hocam attığım klavye iyidir. Numpad olması gerekiyor mu? Bir de Türkçe olması şart değilse:

F/P olarak en iyi mekanik klavye. Sadece tek eksi yönü klavyenin Türkçe tuşları sonradan baskı olması. Onun dışında ses ve basım hissi çok güzel.

Alınmaz 9 ay kullandım, 3.ay da tuşlar basmamaya başladı. Kesinlikle almayın.

Hocam garantisi devam ediyor mu? Eğer devam ediyorsa garantide 2 kez tamir ettirdikten sonra tekrar bozulursa tüketici haklarına gidip iade sağlayabilirsiniz.
Numpad önemlı degıl

OHOOOO öyle desenize:
( Bu linkleri kopyalarkan Gamepower Ogre klavyemin CTRL tuşu tutukluk yaptığı için zor kopyaladım.

Hocam garantisi devam ediyor mu? Eğer devam ediyorsa garantide 2 kez tamir ettirdikten sonra tekrar bozulursa tüketici haklarına gidip iade sağlayabilirsiniz.

OHOOOO öyle desenize:
( Bu linkleri kopyalarkan Gamepower Ogre klavyemin CTRL tuşu tutukluk yaptığı için zor kopyaladım.
.
Hocam tercih yaptınız mı?

Son düzenleme:
Kullandın mı klavyeyi?

Hocam " Ben kullandım sorun yok kardeşim." tarzı laflar etmeyin lütfen. Kronik sorunlu bir üründe milyonda bir ihtimalle sorun yaşamıyorsunuz. Bu ürünün kronik sorunlu olduğu gerçeğini değiştirmez. Ben arkadaşa yukarıda güzel klavyeler önerdim. O klavyelerden birini seçmesi çok daha iyi olur.

OHOOOO öyle desenize:

Ben garantiye verdim, sorun çözüldü fakat satıp Redragon aldım.

Geri
Yukarı