Gamepower Ogre Red vs. Blue Switch (RGB)

Bütçe
350

mardasancar

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar Gamepower Ogre RGB modelini almayı düşünüyorum, fakat daha önce mekanik klavye tecrübem olmadığı için hangi Switch'ten alacağımı bilmiyorum. Öncelikle şunu söyleyeyim ki başka model önermeyin bunlar kalitesiz diye.

Neyse konuya dönelim, yapacağım şeyler:
1. Asla oyun oynamayacağım.
2. Sadece yazı yazacağım ve kurgu yapacağım.
3. Daktilo sesi istiyorum, fakat öldürecek kadar da olmasın (kulaklık kullanacağım)
4. Sadece Blue veya Red Switch seçeneğim var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar Gamepower Ogre RGB modelini almayı düşünüyorum, fakat daha önce mekanik klavye tecrübem olmadığı için hangi Switch'ten alacağımı bilmiyorum. Öncelikle şunu söyleyeyim ki başka model önermeyin bunlar kalitesiz diye.

1. Asla oyun oynamayacağım.
2. Sadece yazı yazacağım ve kurgu yapacağım.
3. Daktilo sesi istiyorum, fakat öldürecek kadar da olmasın (kulaklık kullanacağım)
4. Sadece Blue veya Red Switch seçeneğim var.
Dostum oyun oynamayacaksan red switch daha iyi olucaktır. Ama daktilo sesi de istiyorsun, bunun için blue alman gerekiyor. Uyarmakta fayda var geceleri rahatsız edebilir. Aileni vs.

Ben sizin yerinizde olsam kumara alır keyfime bakarım.

Blue Switch önermem ben çok ses çıkarıyor ve kafa ütülüyor. Gereksiz ses karmaşası Blue ve Red ortası isterseniz Gamakay MK61 Kablolu Mekanik Klavye Gateron Optik Anahtarı Puding Keycaps RGB 61 Tuşları Hot Swappable Oyun Klavye bu klavyeyi brown Switch olarak alabilirsiniz. Ön sipariş bu arada belirtmeyi unuttum ancak herhangi bir brown Switch klavyeye bakabilirsiniz.

Ayrıca redragon attıklarımda orjinal outemu switch bulunurken gamepower gibi çöp bir markada çakma switch bulunmakta.

Son düzenleme:

1. asla oyun oynamayacağım.
2. sadece yazı yazacağım ve kurgu yapacağım.
3. daktilo sesi istiyorum, fakat öldürecek kadar da olmasın (kulaklık kullanacağım)
4. sadece Blue veya Red Switch seçeneğim var.

İkisini de alma Gamepower Ogre modellerinde çip sıkıntısı var zamanla basmıyor.

Hocam birkaç aydır Ogre RGB Blue Switch kullanıyorum. Şimdiye kadar herhangi bir sıkıntı ile karşılamadım ancak ileride çınlama yapabilir. Bunu dikkate alarak satın alırsan iyi olur.

En iyisi denemek bence, denemden anlamam imkansız olacak gibi. Çok kararsızım.

Kararsız kalacak bir şey yok ortada bence.

Bir tarafta orijinal outemu Switch bulunanan ve gayet kaliteli bir marka olan Redragon'un klavyesi var.
Diğer tarafta ise çakma outemu Switch bulunduran kalitesiz fason mal satışı yapan Gamepower var.

Ancak bu sizin kararınız son sözü siz söylersiniz.

Geri
Yukarı