Gamepower Ogre RGB yazılımı klavyemi algılamıyor

Yinakyri

Femtopat
Daha fazla  
1678474999565.png

Eski versiyonunu da yükledim ama hala böyle bir haTa alıyorum haTa bilgisayarımdan mı kaynaklanıyor acaba? bir şeyi güncellemem mi gerekiyor?

Zaten pişmanlıktır? @GalaxySal450 fanboylar artık bitmiyor yeter vallaha Gamepower savunan insanlara cevap falan verilmez harbi :D
Markanın Max 1,2 modeli güzel onlarda fiyatını hak etmiyor çok pahalı diğer ürünleri kalitesiz Çin markası dostum.

Çok karışmak istemezdim ama ben Medusa 7.1 kulaklığını ve ogre RGB klavyesini kullanıyorum alalı 2 yıl olduğu için küçük sorunlar klavyede tabii ki var ama Gamepower'in gerçekten F/P denilecek ürünlerininde olduğumu düşünüyorum yine de ogre klavyeleri biraz başarısız görünüyor.

O zaman direk klavyede sorun çünkü aynı modelde çok kişi yaşamış Gamepower rezilliktir diye boşa söylemiyoruz değil mi hocam :D

Hocam, Logitech kadar olmasa da bence Gamepower fiyatına göre güzel bir marka, özellikle fiyat performans açısından. İlk başta Gamepower Ursa farelerinden birini aldım, bazı kullanıcılar soyulma gibi sorunlar yaşadıklarını söylemişlerdi ancak benim başıma böyle bir şey gelmedi, memnun kaldım. Sonra Gamepower Ogre blue Switch klavyesini aldım, bazıları tuşların basmama gibi sorunlar yaşadıklarını söylediler, ama ben böyle bir şey şahsen yaşamadım. Ek olarak, buradaki dijital gençlik merkezinde 30'a yakın bilgisayar var ve hepsinde Gamepower kugon kulaklık kullanılıyor. Gün içinde belki 100'e yakın kişinin kullandığı kulaklıkta hiçbir sorun görmedim. Acaba ben mi klavye ve farede şanslıyım, yoksa Gamepower markası hakkında olumsuz şeyler mi söyleniyor, anlamadım.

Son düzenleme:
Hocam, Logitech kadar olmasa da bence Gamepower fiyatına göre güzel bir marka, özellikle fiyat performans açısından. İlk başta Gamepower Ursa farelerinden birini aldım, bazı kullanıcılar soyulma gibi sorunlar yaşadıklarını söylemişlerdi ancak benim başıma böyle bir şey gelmedi, memnun kaldım. Sonra Gamepower Ogre blue Switch klavyesini aldım, bazıları tuşların basmama gibi sorunlar yaşadıklarını söylediler, ama ben böyle bir şey şahsen yaşamadım. Ek olarak, buradaki dijital gençlik merkezinde 30'a yakın bilgisayar var ve hepsinde Gamepower kugon kulaklık kullanılıyor. Gün içinde belki 100'e yakın kişinin kullandığı kulaklıkta hiçbir sorun görmedim. Acaba ben mi klavye ve farede şanslıyım, yoksa Gamepower markası hakkında olumsuz şeyler mi söyleniyor, anlamadım.
Gamepower Ogre ileride elinde patlar söyleyeyim bende başta çok beğenmiştim 1 yıl sonra elimde patladı.

Gamepower Ogre ileride elinde patlar söyleyeyim bende başta çok beğenmiştim 1 yıl sonra elimde patladı.

Aldığım adam yanlış hatırlamıyorsam 7 ay civarı kullanmış şu an bende 1 aydan beri kullanıyorum bir sıkıntı yaşamadım, tabii bu ileride yaşamayacağım anlamına gelmez. İnşallah bir sorun çıkarmak diyelim :)

Geri
Yukarı