İnceleme Gamepower Overlord Blue Switch klavye incelemesi

Öncelikle yazdığım klavye anlık olarak konu başlığındaki Gamepower Overlord Blue klavyesi. İsterseniz bu fiyata RGB olmasa da mekanik ve ışıklandırmaya sahip. RGB ışıklara sahip değil oldukça fazla moda sahip olsa da bölgesel aydınlatmaya sahip. Klavyenin dış yapısıyla başlıyalımki klavyenin temas edilen ön dokusu alüminyum alaşım gibi lakin plastiğimsi bir yapıya sahip. Alt tarafı ise plastik ve kaydırmaz silikonlar ile destekleniyor. Klavye bir yükseltmeye sahip bu gayet yazarken kolaaylık sağlamakta kullanıcıdan kullanıcıya değişsede benim için gayert iyi bir yükseklikte. Type-C örme bir kablo ile geliyor bu da gayet iyi.

Detaylı özellikler:
-Mekaniklik tam mekanik
-Tuş sayısı: 88 tuş
-Dil % tuş dizilimi: Türkçe Q
-Switch üreticisi: krgd
-Switch ömrü (basış sayısı): 50 milyon
-Raporlama hızı: (Hz)1000 Hz
-Materyal: metal
-Anti-Ghosting: %100 Anti-Ghosting
-LED'ya da RGB: LEDRainbow backlıt
-Işık animasyonları: 15 farklı animasyon
-Switch rengi: mavi
-Multimedya tuşları: FN+F1'den F12'ye
-Kablo uzunluğu: 1.8 metre.
Uzun süre olmasa da son 1 aydır yarı aktif olarak kullanmaktayım.

Bence bu fiyat bandında alınabilir mekanikler 600TL'nin altında bulunamamaya başladı bu fiyata böyle bir klavye nimet gibi bir şey. Tavsiyemdi daha da kullandıkça size yardım edebilirim. Şu anki kullanımdan gayet memnun kaldım bana göre alınır. Fazlada anlatamıyacağım çünkü bu fiyatta bunu daha fazla eleştirmek istemiyorum bütçesi düşük olan arkadaşlar için tavsiye ederim. Sorularınız olursa aşağıda belirtebilirsiniz bende elimden geldiğince cevaplarım.

İndirimde alınabilir site linki:

Geri
Yukarı