Gamepower Warlock Outemu Kırmızı Switch İncelemesi

Selam millet 29 Nisan'da elime ulaşan Game Power Warlock Outemu mekanik klavyem hakkında sizlere bilgi vereceğim.

Renkler ve modlar

Klavyemiz de 6 adet renk seçeneği mevcut. kırmızı, beyaz, yeşil, mavi, turuncu ve mor. Klavye RGB değil ve yazılımı yok.
Renkleri "fn + ıns, Del, HM, end, pu, pd" tuşları ile değişiyor.

Renk modları ise: sabit, yılan, dalgalı, nefes, tuşa basınca diğer tuşların da ışıklanması, bastığınız tuşun aydınlanması ve de istediğiniz herhangi bir tuşun ışıklı kalması.

Not: Son üç modu tam olarak anlatamadım kusura bakmayın.

Mekanik mi?
Evet
, klavye mekanik ve iki Switch seçeneği bulunmakta onlar da kırmızı ve mavi Switch'lerdir.

Eksileri nelerdir?
Bâzı tuşlara basınca hafifte olsa bir "yay" sesi geliyor.
ESC ve enter tuşları ele tam oturmuyor. (enter küçük ESC biraz uzak)
Türkçe karakterler ışıklı değil üstlerinde bulunan "virgül, nokta, parantez" gibi karakterler ışıklı.

Verdiğimiz fiyata değer mi?
Evet
, değer. 224 TL'ye Trendyol'dan aldım.

Işık kalitesi
Işık beni pek tatmin etmedi, yani aman aman bir ışık kalitesi yok bir de sabit renk modundan çıkınca otomatik olarak ışık seviyesi "bir tık" kısılıyor.

Tuş hassasiyeti
Tuşlar gerçekten hassas ve parmağa tam oturuyor.

İlk defa ürün incelemesinde bulundum kötü olmuşsa affola hayırlı Ramazan'lar ve sağlıklı günler dilerim...

Bugün, hemen bozulur gibi düşünmeyin. Kastedilien asıl durum o değil. İnşallah klavyenizi güzel güzel, bir sorun yaşamadan kullanırsınız. Eğer bir sorun yaşarsanız klavye ile ilgili, deneyimlerinizi periyodik olarak paylaşırsanız seviniriz. İyi sosyaller. :D

Bugün, hemen bozulur gibi düşünmeyin. Kastedilien asıl durum o değil. İnşallah klavyenizi güzel güzel, bir sorun yaşamadan kullanırsınız. Eğer bir sorun yaşarsanız klavye ile ilgili, deneyimlerinizi periyodik olarak paylaşırsanız seviniriz. İyi sosyaller. :D
İnşallah dostum ağzına sağlık. Paylaşırız bu arada. :D

Arkadaş değilde tüm forum bilidğiniz öyle.Sırf çinde üretildiği için .
Alakası yok, PSU, Kasa ve monitörleri kesinlikle alınmaz, bu ürünlerden ağzı yanan bir çok kullanıcı gördüm kendim de test ettiğimde cidden rezalet ürünlerdi.

Size önermediğimiz zaman hemen bozulur demiyoruz sorunsuz kullanamazsınız illa bir yerde canınızı sıkan bir patlak verir sonra gelir burada üzülürsünüz.

Klavye veya faresi alınır mı derseniz onlar da alınmaz, fakat bütçem kısıtlı ışıklı ve mekanik klavye istiyorum diyenler için alınabilir. Sonuçta ucuz etin yahnisi yavan olur bu adamlar keyfinden bu kadar ucuza vermiyor size bu ürünleri.

Ayrıca dediğiniz şey çok yanlış bir bilgi, bugün bir çok bilinen ürün de Çin'de üretiliyor zaten. Burada dediğimiz konu bu GP ve JD tarzı markaların merdiven altı kalitesiz ürün yapmaları.

Biz bir şey öneriyorsak veya önermiyorsak bunu keyfimizden değil tecrübe, deneyim ve bilgi sahibi olduğumuzdandır, keyfi desek zaten kapatıp gidelim bu forumu.

Konuyu diriltelim millet "A" tuşu ve "Shift" çalışmıyor garantiye girmesini umut ediyorum girmezse ben gider garantiye sokarım.

Konuyu diriltelim millet "A" tuşu ve "Shift" çalışmıyor garantiye girmesini umut ediyorum girmezse ben gider garantiye sokarım.
Demek ki almayın diye boşa yırtılmamışız, alacak arkadaşlara örnek olsun. Bilgisayarı yeniden başlatmayı ve tuşları çıkarıp takmayı denediniz mi?

Konuyu tekrardan diriltelim sorun kullandığım bilgisayarın port'undan kaynaklıymış yeni bilgisayar alınca öğrendim, klavye gayet iyi.

Uyarı! Bu konu 4 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı