Gamepower PSU alınır mı?

Herkes PSU'da Corsair vs öneriyor ben şikayet var sitesine bakıyorum herkes PSU'dan şikayetçi ama Gamepower markasından hiç kimse şikayetçi değil çatır çatır kullanıyor sadece monitörden şikayetçiler mesela James Donkey mouse efsanedir ama hiç kimse önermiyor. Kullanmayan insanlar bile kötülüyor.

Herkes PSU'da Corsair vs öneriyor ben şikayet var sitesine bakıyorum herkes PSU'dan şikayetçi ama Gamepower markasından hiç kimse şikayetçi değil çatır çatır kullanıyor sadece monitörden şikayetçiler mesela James Donkey mouse efsanedir ama hiç kimse önermiyor. Kullanmayan insanlar bile kötülüyor.
Link atar mısın? Şikayetleri merak ettim.

İşin gırgırının dışında şöyle bir yorum yapabilirim. Corsair, Seasonic, High Power, FPS vb. bu markalarda problemler hiç olmadı mı ya da olmaz mı? Oldu, olur ve olabilecektir de fakat bu markaların üretim otomasyonları yüksek ve belirli sertifika ve standartlar doğrultusunda üretim yapıyorlar. Bu sebeple hata ve facia payları azalıyor.

Gamepower, Everest vb. markalar ise saatli bomba. Her an patlayabilir de patlamayabilir de. Emeğinden, vaktinden artırıp verdiğin paralarla belki de binbir hevesle bir sistem kurup da sistemini bu cihazlara emanet etme riskine gireceksen, buyur risk senin.

Geri
Yukarı