GamePower PSU alınır mı?

Bence alınmaz. Ben kız arkadaşıma toplamaya çalıştığım ucuz bilgisayara bile bu tarz parçalar bakmıyorum. Ucuz ama kaliteli olsun diyorsanız High Power'ın Gold PSU'larından alabilirsiniz.

Daha da bilindik olsun diyorsanız FSP Seasonic Corsair tarzı markaların en az Bronze olanlarına bakabilirsiniz.

Bronze, Silver, Gold tarzı sertifikası olmayanlar biraz sakat, özellikle 80+ yazan ama aslında 80+ sertifikası da olmayan, Çin'den alınıp üzerine marka basılmış çakma PSU'lar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sizce bu alınır mı?

Alınır FSP 1 numaralı markalardan ayrıca şunu unutmayın bazı PSU'lar fiyat olarak daha ucuz getirilmek için 80+ ibare kullanmaz AHBC serisi de ona dahildir ancak (hepsine güvenmeyin) FSP kalitesi zaten bunu size sağlar hatta 85+ olduğu yazıyor.

Alınır FSP 1 numaralı markalardan ayrıca şunu unutmayın bazı PSU'lar fiyat olarak daha ucuz getirilmek için 80+ ibare kullanmaz AHBC serisi de ona dahildir ancak (hepsine güvenmeyin) FSP kalitesi zaten bunu size sağlar hatta 85+ olduğu yazıyor.
Yanlış anlamayın ama tamam FSP iyi marka ancak markadan ziyade daha çok modelini önermek daha mantıklı olmaz mı?

Yanlış anlamayın ama tamam FSP iyi marka ancak markadan ziyade daha çok modelini önermek daha mantıklı olmaz mı?

Ne yazdığımı okumadığınız düşünerek tekrar cevaplıyorum bir markanın her PSU'su alınmaz ancak bazı markalar 80+ ibaresi olmasa da ona uygun PSU hazırlamakta. FSP'nin yaptığının da bu olduğunu düşünüyorum ki bunu birçok markada görebilirsiniz.

Ne yazdığımı okumadığınız düşünerek tekrar cevaplıyorum bir markanın her PSU'su alınmaz ancak bazı markalar 80+ ibaresi olmasa da ona uygun PSU hazırlamakta. FSP'nin yaptığının da bu olduğunu düşünüyorum ki bunu birçok markada görebilirsiniz.
Teşekkür ederim tamam.

Teşekkür ederim tamam.

O zaman acaba ince hesap ta iade etmek istesem sadece PSU'yu gönderip para iadesi istesem olur mu yoksa kasayı da göndermem gerek mi söyler misiniz?

Yalnız yanlış anlamayın ben o konuda dersimi aldım hiçbir şeye tamamen kefil olamam sadece özelliklerini söyleyebilirim.
1. kendi açıklamasında japon kapasitör olduğunu söylemekte.
2. (ocp, ovp, uvp, opp ve scp) sağlayarak PC parçalarını koruduğu yazıyor.
3: 85% verimliliği sağladığını belirtmişler.
4. içinde koruma devreleri mevcut ani akımlara karşı.
5. entegre güç yönetimiyle uzun ömür sağlıyor.
Bunları biraz araştırınca bulabilirsiniz ancak yine de alın diyemem daha iyiler vardır ben Cooler Master kullanıyorum mesela.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı