Gamepower PSU gerçekten güvenilir mi?

"Yazımız sponsorlu bir yazı olmayıp düşüncelerimi ve doğruları size aktardığım bir bilgilendirme yazısıdır."

Bunu yazmaya neden gerek görmüş ki?

Tüh ya konuya bakamıyorum. O garip forumdan ceza almışım 😆

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Siz neden ceza aldınız?
Abdullah beyin sistemine laf atmıştım 😀 5300 TL'ye toplarım dedim ama 5600 tuttu. Gidip süresiz ceza atmış. Açıkçası saf olduğunu düşündüğüm kitleside hemen dalkavukluk yapmışlar efendilerine 🤣 Garip bir adam yahu.

Gamepower markası yerine göre güvenilir mesela canlı bomba olmak isterseniz bomba olarak gamepower PSU suna güvenebilirsiniz
Aman sorma hocam. Geçen gün polis bastı, zor izah ettim durumu. Bomba olmadığına Abdullah beyin konusuyla anca ikna oldular.

Screenshot_20200329-004519_Chrome.jpg

Konudan beni de banladılar. 3 sayfa boyunca anlattım anlattım, en son banladılar. Mehmet Yılmaz derdimi anlamıştı da Abdullah Hacıgül çabuk sinirlendi.

Hahahaha, beni de dandik mal alacak kadar param olmadığımı söylediğim için banladılar. Bir de spam hesap olduğum için.
Screenshot_3.png

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı