Gamepower Saber kötü mü?

Hocam sorunu bir çok forumda araştırdım insanlar sprey basıp veya hava çekip düzeltiyor switchlerin arasında belli ki çok boşluk var. Toz kir minnacık atom kadar bir pislik klavye de sorun yaratıyor ben süpürge ile çektim 2 kere kendi aparatı ile tuşu çıkardım ve süpürge ile çektim sorun düzeldi ama alma derim bahsettiğim klavyeyi almanı öneririm bana da stok bırakırsan sevinirim :D.
Yorumun için teşekkürler nedense okurken eğlendim :D O zaman şimdi 2 klavye var aklımda. Monster ile Razer Cynosa Lite. Bakacağız bakalım.
konunun cevabını alabilirdiniz. Aslında raporladım sizi ama dönüş olmadı sanırım, 15 farklı konu açmayın lütfen.
Raporladığınız için çok teşekkür ederim öncelikle. Klavyelerle ilgili konu açıyorum şimdi de Gamepower Saber hakkında bir konu açıyorum. Aynı konu hakkında 15 farklı konu açtıysam dalgınlıktır herhalde ama ben pek sanmıyorum 15 tane farklı konu açtığımı tek bir klavyeden :)
Hocam sorunu bir çok forumda araştırdım insanlar sprey basıp veya hava çekip düzeltiyor switchlerin arasında belli ki çok boşluk var. Toz kir minnacık atom kadar bir pislik klavye de sorun yaratıyor ben süpürge ile çektim 2 kere kendi aparatı ile tuşu çıkardım ve süpürge ile çektim sorun düzeldi ama alma derim bahsettiğim klavyeyi almanı öneririm bana da stok bırakırsan sevinirim :D.
Sana bir tavsiye etrafına bant yapıştır belki bir yararı olur :)

Yorumun için teşekkürler nedense okurken eğlendim :D O zaman şimdi 2 klavye var aklımda. Monster ile Razer Cynosa Lite. Bakacağız bakalım.
Monster almanı tavsiye ederim kullanan 3 4 kişi ile iletişime geçtim monster yapacağını yapmış gayet güvenilir bir iş çıkarmış gibi duruyor hatta bugün o konu hakkında konu açtım bilgi de edindim link:

Sana bir tavsiye etrafına bant yapıştır belki bir yararı olur :)
Sorunu bir daha yaşarsam söz deneyeceğim 😂 .

Monster almanı tavsiye ederim kullanan 3 4 kişi ile iletişime geçtim monster yapacağını yapmış gayet güvenilir bir iş çıkarmış gibi duruyor hatta bugün o konu hakkında konu açtım bilgi de edindim link:

Yorumların için çok teşekkürler. Sanırım bunu alacağım.

Raporladığınız için çok teşekkür ederim öncelikle. Klavyelerle ilgili konu açıyorum şimdi de Gamepower Saber hakkında bir konu açıyorum. Aynı konu hakkında 15 farklı konu açtıysam dalgınlıktır herhalde ama ben pek sanmıyorum 15 tane farklı konu açtığımı tek bir klavyeden.
İlk attığım konuda bile açtığın 4 farklı konudan alacağın cevapları alabilirdin.

Mesela insanlar 400 liralık öneri yaptı, konuyu öne çıkarıp "Bütçeyi 500 lira yapsam nasıl bir öneriniz olur" tarzında bir mesaj yazsanız "500TL Klavye Önerisi" diye bir konu açmazdınız.

O 500 liralık önerileri yapanlara cevap verdikten sonra "Hydra R6 nasıl bir ürün" diyebilirdiniz. Aynı şey Saber için de geçerli.

Bu şekilde 5 kere "Bir Minecraft oyuncusuyum, klavyeye ihtiyacım var" yazmanıza gerek kalmaz :)

Hayırlı olsun şimdiden ama dediğim gibi bana stok bırakırsanız sevinirim :D monster çok sorun yaşıyor o konuda :D.
Konu hakkındaki son yorumumu paylaşıyorum. Şimdi siteye girdim ve hayallerim yıkıldı. Sanırım stok bırakacağım sana. Çünkü Aras Kargo seçeneği var. Aras Kargo ile benim çok büyük bir sıkıntım var bir türlü Aras Kargo benim evime gelemiyor. Hep bir sorun yaşıyorum. Yine dün sorun yaşadım. Evde varım diyorum yalancı diyorlar resmen. Ondan onu alamayacağım. Çok üzüldüm bir an. Kader böyleymiş.
İlk attığım konuda bile açtığın 4 farklı konudan alacağın cevapları alabilirdin.

Mesela insanlar 400 liralık öneri yaptı, konuyu öne çıkarıp "Bütçeyi 500 lira yapsam nasıl bir öneriniz olur" tarzında bir mesaj yazsanız "500TL Klavye Önerisi" diye bir konu açmazdınız.

O 500 liralık önerileri yapanlara cevap verdikten sonra "Hydra R6 nasıl bir ürün" diyebilirdiniz. Aynı şey Saber için de geçerli.

Dalgınlık. Ya da aklıma gelmemiş olabilir. Tekrar rapor ettiğiniz için teşekkürler.

Konu hakkındaki son yorumumu paylaşıyorum. Şimdi siteye girdim ve hayallerim yıkıldı. Sanırım stok bırakacağım sana. Çünkü Aras Kargo seçeneği var. Aras Kargo ile benim çok büyük bir sıkıntım var bir türlü Aras Kargo benim evime gelemiyor. Hep bir sorun yaşıyorum. Yine dün sorun yaşadım. Evde varım diyorum yalancı diyorlar resmen. Ondan onu alamayacağım. Çok üzüldüm bir an. Kader böyleymiş.
En yakın şubeden almayı deneyebilirsiniz ama siz bilirsiniz tabii.

Gamepower ve Rampage gibi ürünlerin hiçbiri kaliteli değildir zaten.

Eskiden gelen şu gereksiz önyargıyı kırmamız gerekiyor artık. Her markanın fiyatına göre kalitesiz ve kaliteli ürünleri vardır. Bu saydığınız markaların da kendi seviyesinde ciddi iş başarmış ve güzel, kaliteli ürünleri var. Ayrıca saber RGB'de gerek malzeme kalitesi olsun gerek Switch'leri ve kullandıkları pixel LED'lerin kalitesi olsun, fiyatında şu an bile gayet alınabilitesi yüksek bir ürün. Bu markalara olan önyargınızı sadece sizin değil herkesin kırması gerek artık. Fason ürünler her yerde var ve bu sizin işinize gelmesi gereken bir şey. Rampage'in Fury serisi mesela. Fury X'i genellikle Switch'lerinin kronik sorunlu olmasıyla kötülerler fakat G PRO X Superlight model Mouse'da da aynı Switch'ler var ve hangi foruma bakarsanız bakın önermeyen kimse yok. İnsanların kafalarından şu marka Rampage Gamepower ise kötüdür algısını çıkartmak gerekiyor.

Geri
Yukarı