Gamepower Saber kötü mü?

Woalkhin

Picopat
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Minecraft oyuncusuyum bir mekanik klavye ihtiyacım var. Düşündüğüm klavye, Gamepower saber Red Switch... Sorunu var diyorlar, bir YouTuber var aylardır kullanıyor belki yıl bile oldu tam bilmiyorum, bir sorun yok diyor. Sesi hoşuma gidiyor açıkçası. Tanıdığım 2-3 insan var bu klavyeyi alan çok memnunlar. Fakat bazı forumlarda bu klavye hakkındaki yorumları okudum bazıları sorunlu diyor. Aşağıdaki yazı da klavyeye olan ilgimi arttırdı. Yine de size sorayım dedim. Sizin düşünceleriniz nelerdir?

O yazı: Gamepower Saber RGB Mekanik Klavye İncelemesi » Hamdi Çatal

Minecraft oyuncusuyum bir mekanik klavye ihtiyacım var. Düşündüğüm klavye, Gamepower saber Red Switch... Sorunu var diyorlar, bir YouTuber var aylardır kullanıyor belki yıl bile oldu tam bilmiyorum, bir sorun yok diyor. Sesi hoşuma gidiyor açıkçası. Tanıdığım 2-3 insan var bu klavyeyi alan çok memnunlar. Fakat bazı forumlarda bu klavye hakkındaki yorumları okudum bazıları sorunlu diyor. Aşağıdaki yazı da klavyeye olan ilgimi arttırdı. Yine de size sorayım dedim. Sizin düşünceleriniz nelerdir?

O yazı: Gamepower Saber RGB Mekanik Klavye İncelemesi » Hamdi Çatal
1.5 hafta önce aldım bugün a tuşu bozuldu tekliyor basmıyor içini süpürdükten sonra düzeldi şuan sorunsuz çalışıyor ama alma derim çok pişmanım. Monster Pusat K3 Pro alacağım red switch gayet güzel yapılmış sana da önerebilirim fiyatı 400TL.

Gamepower ve Rampage gibi ürünlerin hiçbiri kaliteli değildir zaten.
Çok bilmiyorum. Rampage klavyesi kullanıyorum 3 yıldır herhangi bir sorunla karşılaşmadım ben yine de sorayım dedim. Çok öven arkadaşım var Saber'i.
1.5 hafta önce aldım bugün a tuşu bozuldu tekliyor basmıyor içini süpürdükten sonra düzeldi şuan sorunsuz çalışıyor ama alma derim çok pişmanım. Monster Pusat K3 Pro alacağım red switch gayet güzel yapılmış sana da önerebilirim fiyatı 400TL.
İçini süpürdükten sonra düzeldi derken? Tuşu çıkarıp switchimi temizlediniz? O klavyeye de bakıyorum güzel gibi sanki.

Tabii memnuniyet kişiden kişiye değişen bir durum fakat genelleme açısından hemen hemen herkes memnuniyetsiz.
Gamepower klavyeleri şans işi sanırım. Hele bir arkadaşım var yıl oldu galiba gıcır gıcır diyor. Bazılarında bozuluyor. Bilemiyorum. Ama dediğim gibi şans işi sanırım.

Çok bilmiyorum. Rampage klavyesi kullanıyorum 3 yıldır herhangi bir sorunla karşılaşmadım ben yine de sorayım dedim. Çok öven arkadaşım var Saber'i.

İçini süpürdükten sonra düzeldi derken? Tuşu çıkarıp switchimi temizlediniz? O klavyeye de bakıyorum güzel gibi sanki.
Hocam sorunu bir çok forumda araştırdım insanlar sprey basıp veya hava çekip düzeltiyor switchlerin arasında belli ki çok boşluk var. Toz kir minnacık atom kadar bir pislik klavye de sorun yaratıyor ben süpürge ile çektim 2 kere kendi aparatı ile tuşu çıkardım ve süpürge ile çektim sorun düzeldi ama alma derim bahsettiğim klavyeyi almanı öneririm bana da stok bırakırsan sevinirim :D.

Aynı konulardan 15 tane açmanıza gerek yok, bir tane konuyla bile son açtığınız 5 konunun cevabını alabilirdiniz. Aslında raporladım sizi ama dönüş olmadı sanırım, 15 farklı konu açmayın lütfen.

Saber kötü işte.

Geri
Yukarı