Gamepower Tinker Kulaklık Alınır mı?

Hayır alınmaz. Gamepower gibi markalar Çinden gelen oyuncu ekipmanlarına logo basıp satmaya çalışan bir markadır. Kalitesiz olduğu için alınmaz.

Alma kardeşim, alma , alma diye 100 kere yazabilirim. bende tinker modeli var. 1 aydır kullanıyorum.

- uzun kullanımda kulak ağrısı ve boyun ağrısı kaçınılmaz. Ya ne kadar olabilir mi demeyin, resmen bir süre sonra nerden aldım diyosunuz.

- microfonu sabit ve kalitesiz. 4 arkadaş pubg oyununa giriyoruz, 3 arkadaşta sesimin kötü geldiğinden şikayetçi her zaman.

- mikrofonu anlık kapatmak istiyorsunuz, ama tuşa bassanızda ne sesli ne görüntülü uyarı veriyor. kapatıp kapatmadığınız belli degil.

- titreşim özelliği bende ilk günden beri kapalı. neden derseniz tık tık diye titreşim motoru sürekli vuruyor.

- uygulama desteği yok. yani seste ayar yapıyım deseniz hikaye. ne verirse o kalite ayarında kullanmak zorundasınız.

- geriye kalanda evet kulaklık. tek kelimeyle uzak durun. ben şimdi kendime başka kulaklık bakıyorum inanın.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı