Gamepower Tinker V2 alınır mı?

Terleme yapıyor evet ama çok abartı şekilde yapmıyor.
Sana şimdi bu ürünün eksilerini sayayım, dışarıya çok fazla ses veriyor kulaklık, yazılımından sanal 7.1 teknolojisini açıp Windows'tan ve YouTube'dan sesi fulleyip basslı müzik açarsan böyle cızırtılı sesler çıkıyor, ki zaten kulağına saygın varsa o kadar fullemezsin sesi, bence çok bir sorun değil, bence tek sorunu sesi dışarıya çok fazla vermesi. Onun dışında ses kalitesi iyi gayet güzel ses kasılabiliyor.
Kullanmaktayım, Teknosa' dan almıştım. Harika bir kulaklık değil ama parasına göre iyi bence mikrofon yeterli, ses kalitesi fena sayılmaz uzun süre takılınca kulakta ağrı ve terleme yapıyor ama kişiden kişiye değişebilir kulak büyüklüğü önemli bence bu kısımda ayrıca kutusundan fazladan bir çift ped çıkması hoş ve basit olsa bile yazılımı var ama ben sanal 7.1 modu kapalı kullanıyorum. Başka sorunuz varsa sorabilirsiniz.

Sanırım Inca Lapetos olanı alacağım bütçe problemimden dolayı, teşekkürler.

Bu kulaklığı 1 haftadır kullanıyorum bass kalitesi JBL ile yarışabilir gibi kaliteli fiyatıda bence gayet makul Gamepower Medusa almaya bence gerek yok ikisinin driverıda aynı özellikleri de birbirine çok benziyor zaten bu kulaklıkta 3-4 aya 200TL rahat olur.

Bu kulaklık alınır mı arkadaşlar?

Reis bende var, 1 yıldır kullanıyorum hiçbir problem yaşamadım mükemmel bir kulaklık fiyatına göre. Almayıp da yorum yapanlara bakma ben öneririm kesinlikle. Terleme yapmyıor, esnek, yumuşak, kulak acıtmıyor, girişi USB bence güzel bir kulaklık ben memnunum. Tek sıkıntısı kumaş kablo olmaması.

Reis bende var, 1 yıldır kullanıyorum hiçbir problem yaşamadım mükemmel bir kulaklık fiyatına göre. Almayıp da yorum yapanlara bakma ben öneririm kesinlikle. Terleme yapmyıor, esnek, yumuşak, kulak acıtmıyor, girişi USB bence güzel bir kulaklık ben memnunum. Tek sıkıntısı kumaş kablo olmaması.
Peki şu anda durumu nasıl mikrofon net mi?

Geri
Yukarı