Gamepower ürün alınır mı?

Mst Ylmz

Femtopat
Daha fazla  
Gamepower ürünler çok ucuza geliyor her türde ama çoğu kişi alınmaması gerektiğini söylüyor. Peki sizce ne yapılmalı? Mesela Gamepower monitör alınır mı? Diğerlerine göre ısınma yapıyormuş ama 500TL gibi bayağı bir fiyatla ucuz.

Son düzenleyen: Moderatör:
500₺ daha ucuz diye alırsınız 1 sene daha az ömürlü olur diğer markalara göre.
Gamepower ve Rampage gibi markaları tercih etmeyin.
Donanım Arşivi iseniz o başka 😄

Monitörü, kulaklığı ve PSU'su bence alınmaz. Klavye ve mouse alınabilir ben şu ana kadar sıkıntı yaşamadım ve arkadaşlarımın da yaşadığını görmedim. Kulaklığı mikrofon açısından sıkıntılı ve kulaklığın sesini verebiliyor. PSU zaten bilindik marka almadığın sürece PC'yi riske atmak demektir. Monitörüne tam bir şey diyemeyeceğim ama uzun süreli kullanımda ısıdan bozulabilir. Bozuldu diye şikayet edeni şu ana kadar görmedim.

Monitörü, kulaklığı ve PSU'su bence alınmaz. Klavye ve mouse alınabilir ben şu ana kadar sıkıntı yaşamadım ve arkadaşlarımın da yaşadığını görmedim. Kulaklığı mikrofon açısından sıkıntılı ve kulaklığın sesini verebiliyor. PSU zaten bilindik marka almadığın sürece PC'yi riske atmak demektir. Monitörüne tam bir şey diyemeyeceğim ama uzun süreli kullanımda ısıdan bozulabilir. Bozuldu diye şikayet edeni şu ana kadar görmedim.
Klavyeleri genellikle kronik sorunlu oluyor.

Bu konularda ucuz mal alacak kadar zengin değilim diye bir motto var benim. Size de tavsiye ederim.
Kesinlikle bunu özellikle belirtmeliyiz çünkü bazı anlamayan arkadaşlar Rampage, GamePower, Gamenote vb. şeyler leş gibi kimse önermiyor hemen bozuluyor diye triplere giriyor. Kimse kendi zevkinden bu ürünleri tercih etmiyor ama anlatamıyorsun.

Gamepower ürünler çok ucuza geliyor her türde ama çoğu kişi alınmaması gerektiğini söylüyor. Peki sizce ne yapılmalı? Mesela Gamepower monitör alınır mı? Diğerlerine göre ısınma yapıyormuş ama 500TL gibi bayağı bir fiyatla ucuz.

Bende Gamepower airbender vardı bugün değiştirdim genshin oynarken 80 derecede oynuyordum bugün Dark X129 aldım 55 derecede oynuyorum siz karar verin :D

Klavyeleri genellikle kronik sorunlu oluyor.

Bende Warlock compact var ve arkadaşımda da bir model vardı ama tam ismini hatırlamıyorum. İkimizde de sadece çok nadiren tuş basmama olabiliyor. Ben hep Shift'le kullandığım için bazen Shift ile basarak büyük yazmaya çalıştığımda büyütmüyor.

Geri
Yukarı