Gamepower Ürünleri Alınır mı?

Tavsiyem markayı daha önce kullananların yorumlarını dikkate alman,bilirsin insanlarımız biraz marka takıntılı doğru bildikleri şey değişmiyor.Daha önce Gamepower Medusa kullandım kulaklık olarak ses kalitesi vs hoşuma gitmişti şu anki kur değerlerine göre alınabilecek iyi bir kulaklıktı.Şans verebilirsiniz.

Kur malum ucuz şey almak yasak oldu artık böyle ucuz markalara yönelmek. İllaki mekanik hisli bile olmayan klavye alıcaksın 200 tl ye sırf marka diye. Yada 7+1 bile olmayan kulaklık alıcaksın sırf marka diye.

Merhabalar, ekipman yenilemesi yapıyorum ve klavye, mouse alacağım. Gamepower markası nasıldır? Alınabilir bir marka mı acaba?

Klavye olarak: Gamepower Warlock

Mouse olarak: Gamepower Phoenix ya da Gamepower Spectre

Fiyat/Performans olarak ve özelliklerinden dolayı bunları düşünüyorum. 260₺ civarı bütçem mevcut. Solak olduğum için ve mouse kullanımı olarakta sol elimi kullanıyorum. Başka önerileriniz var ise belirtirseniz sevinirim.
Arkadaşımın abisi Gamepower monitör kullanıyor ve bir sorunlu karşılaşmamış henüz.

Güncelleme: 13 ay önce aldığım Gamepower Phoenix mousem bozuldu. Orta scroll kafayı yemişti. Birkere döndürdüğüm yönde durmadan gidiyordu. Garanti kapsamı içinde garantiye yolladım. Bakalım ilerleyen günlerde servisin tutumu ne yönde olacak.

Kullandığım tek Gamepower ürünü Gamepower Luna'ydı. Ses ve mic bakımından harika bi' kulaklıktı. 7.1 yine süs olsun diye eklenmiş diğer düşük bütçeli kulaklıklarda olduğu gibi. Tabi fiyatı şuan 270 TL olmuş. Onun yerine daha iyi alternatifleri var artık piyasada. Yorumlarda belirtilen alırsan net elinde kalır manasında değil fark ettiyseniz. Kullanılan malzemeler ve bileşenler belirsiz. Paranızı birkaç kuruş için riske atmak yerine ne olduğu belli markalara yönelmeniz daha mantıklı bu adımda. Alır kullanırsınız. Size kalmış. Ancak kimse ne kadar uzun gider garantisini veremez. Ayrıca daha önce garantiye işi olan bi' arkadaşın ürününü hiç açmadan geri yollamışlardı. Garanti işleri biraz sakat gibi. Aklınızda bulunsun.

Size şunu söyleyeyim. 17 Ocak 2019 tarihinde Gamepower GPR24C144 yani 144 hz 1 ms denilen göze hoş gelen ve fiyat olarakta ortalama 1050 tl civarı bir fiyata bu monitörü aldım. şuan bu konuda olma sebebimde bu ekrandır. çünki an itibari ile gece ekranın sol tarafından 5 parmak ileride yukarıdan aşağıya dikey şekilde bir çizgi oluştu. çok net belli olmasada rahatsız edici düzeyde ve o sorunun ne olduğunu araştırırken burdaki konuya rast gelip baştan sona kadar bütün yorumları okudum. şuanda elimdeki gamepower'e ait tek ürün ekran olduğu için şöyle söyleyebilirim ekrandan gayet memnundum performans olarak olsun vs. ancak bu gece yaşadığım sorun sanırım 1000 tl ye 144 hz monitör bukadar olur der gibi bişi :) Eğer sorun kalıcı ve çözülemicek bir durumda olursa çöpe giden 1000 tl ' m olacak.

Gamepower warlock mek klavyesini almıstım. Elbet 200₺ olan bir mekanik klavyeden cok üst düzey bir şey beklemezdim tabiki ama space K L M ve N harflerine bastığımda cıkan yay sesi (çınlama) yok artık dedirtmişti. Bir yerden sonra iyice çekilmez olduğundan satıp kurtulmuştum. Belki bana öyle denk gelmiştir, belki baska marka alsam onda da buna benzer bir sorunla karşılaşabilirdim ama artık bu marka tamamen bir soru işareti bende. Bir defa daha şans verir miyim? Sanmıyorum.

Yukarıda arkadas mesela mouse scroll tusunun bozulduğundan bahsetmiş. 500 liralık logitechlerde de böyle sıkıntılar olabiliyor. Dediğim gibi tek bir sorunla markayı karalamak yanlış. En nihayetinde elektronik biraz şans işi olmakla beraber ürünlerinin çin malı olduğunuda unutmamak gerekir

Yeni konular

Geri
Yukarı