Gamepower Ursa Hissiyatı Kötü

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

UnknownUser6428

Centipat
2 aydır Gamepower Ursa kullanıyorum. Cidden beni kanser etti. Sağ ve sol tıkına basılı tutunca garip bir hissiyat veriyor ve oyunlarda moralimi bozuyor, performansı etkiliyor. Birçok forumda görmüştüm alınmaz diye ama dinlemedim aldım. Bundan başka çok daha fazla sorunu var. Pişmanım. Nasıl düzeltebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
2 aydır Gamepower Ursa kullanıyorum. Cidden beni kanser etti. Sağ ve sol tıkına basılı tutunca garip bir hissiyat veriyor ve oyunlarda moralimi bozuyor, performansı etkiliyor. Birçok forumda görmüştüm alınmaz diye ama dinlemedim aldım. Bundan başka çok daha fazla sorunu var. Pişmanım. Nasıl düzeltebilirim?

Hocam düzeltme yolu pek yok keşke diğer forumları dinleseydiniz.

Gamepower kalitesi bu kadar olur.

Garip bir hissiyattan kastınız nedir? Ben pek çözülecek bir sorun gibi göremiyorum ama bakalım.

Farenin sağ tıkına basılı tutunca normal gibi ama oyunlarda çok adrenalin olduğu için çok sıkı basılı tutuyorum köklüyorum yani sonuna kadar Switch'i arada mesafe kalmıyor. Bu seferde tarif edilemeyecek kadar kötü bir his veriyor. Sanki takılıyor gibi ama takılmıyor. Nasıl üstündeki kapağı kaldırabilirim acaba? Bir video izlemiştim kaşıkla söküyorlardı acaba açsam baksam sonra geri taksam olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı