Gamepower Ursa nasıldır?

Arkadaşlar neyini gördünüz tabi kide yeni aldığım mouse'u savunmuyorum Game Power çok duyduğum bir marka mağazacı sürekli bu kaliteli diyip durdu en sonunda bende bunu aldım nasıl soyuluyor veya da nasıl takılıyor anlamadım hem de elime tam oturduğu içinde aldım.
Mouse u kullandım?

Hocam gamepower marka olarak kötü bir izlenim yaratsa da URSA modeli çokça beğenilen ve güzel bir modeldir. Şahsen de kullanıyorum hatta incelemelerini de yine forumda yaptım. Soyulma yaşayan insanların çoğu ya pis kullanıyorlar ya da özensiz. 7-8 ay olacak hiçbir problem, soyulma veya teknik bir sorun ile karşılaşmadım. Bu devirde elindeki paran ile en iyi neyi alabiliyorsan onu almalısın. Herkes sanki en kalitelisini çat diye alabiliyormuş gibi konuşuyor.

Hocam Gamepower marka olarak kötü bir izlenim yaratsa da Ursa modeli çokça beğenilen ve güzel bir modeldir. Şahsen de kullanıyorum hatta incelemelerini de yine forumda yaptım. Soyulma yaşayan insanların çoğu ya pis kullanıyorlar ya da özensiz. 7-8 ay olacak hiçbir problem, soyulma veya teknik bir sorun ile karşılaşmadım. Bu devirde elindeki paran ile en iyi neyi alabiliyorsan onu almalısın. Herkes sanki en kalitelisini çat diye alabiliyormuş gibi konuşuyor.

Hocam peki Catar Pro varken neden Ursa almalıyız?

Hocam peki Catar Pro varken neden Ursa almalıyız?
İkisi farklı isteklere göre alınabilecek bir mouse. Örneğin URSA almadan hemen önce Logitech G102 aldım ve memnundum da. Fakat elimi terlettiğini ve plastik yapısına uyum sağlayamadığımı görünce iade edip URSA aldım. Profesyonel oyuncu değilseniz her şey özellik değil. Bence Mouse alırken dikkat edilmesi gereken en temel unsur elinizin yapısına uygun olması. Rahat kullanamadığın bir mouse isterse altından olsun hiçbir işe yaramıyor. O yüzden tercih meselesi.

İkisi farklı isteklere göre alınabilecek bir mouse. Örneğin Ursa almadan hemen önce Logitech G102 aldım ve memnundum da. Fakat elimi terlettiğini ve plastik yapısına uyum sağlayamadığımı görünce iade edip Ursa aldım. Profesyonel oyuncu değilseniz her şey özellik değil. Bence Mouse alırken dikkat edilmesi gereken en temel unsur elinizin yapısına uygun olması. Rahat kullanamadığın bir mouse isterse altından olsun hiçbir işe yaramıyor. O yüzden tercih meselesi.

Hocam açıkçası size diyecek bir şey bulamıyorum. Millete kalitesiz ürün önerdiğinizde ve o kişi bir sorun yaşadığında (kullanıcıya bağlı olmayan) vebali sizin olur. Eğer ki ben bunu dert etmiyorum istediğim kadar hakka gireyim umurumda değil diyorsanız kalitesiz ürün önermeye devam edebilirsiniz.
Hatta hocam şimdi aklıma geldi, yanılmıyorsam Warlock Compactı bana siz önermiştiniz. Yarın klavyeyi garantiye yollayacağım. Neredeyse bütün tuşları ya basmıyor ya da çift basıyor. Tabi bende o zamanlar forumda yeniydim, klavyeler hakkında pek fikrim yoktu. Sizde bana bu tavsiyeyi verince size uyup bu klavyeyi aldım. Eğer ki sizde hakkım varsa helal etmiyorum.

Son düzenleme:
Hocam açıkçası size diyecek bir şey bulamıyorum. Millete kalitesiz ürün önerdiğinizde ve o kişi bir sorun yaşadığında (kullanıcıya bağlı olmayan) vebali sizin olur. Eğer ki ben bunu dert etmiyorum istediğim kadar hakka gireyim umurumda değil diyorsanız kalitesiz ürün önermeye devam edebilirsiniz.
Hatta hocam şimdi aklıma geldi, yanılmıyorsam Warlock Compactı bana siz önermiştiniz. Yarın klavyeyi garantiye yollayacağım. Neredeyse bütün tuşları ya basmıyor ya da çift basıyor. Tabi bende o zamanlar forumda yeniydim, klavyeler hakkında pek fikrim yoktu. Sizde bana bu tavsiyeyi verince size uyup bu klavyeyi aldım. Eğer ki sizde hakkım varsa helal etmiyorum.
Eğer bir hakkın var ise üzerimde helal etmemekte özgürsün. Lakin 8 ayı geçiktir kullanıyorum ne bir problem ne de herhangi olumsuz bir durum ile karşılaştım. Kaldı ki kullanıcıdan kullanıcıya değişebilen problemler yüzünden beni suçlamanız çok amatörce. Hepsini bir kenara bırakıyorum ben markayı değil, o markadan edinmiş olduğum "şahsi" deneyimi aktardım buradaki herkese. Ki incelemelerimin içinde kullanıcıdan kullanıcıya yazdıklarım değişebilir benzeri notlar da düştüm. Siz şimdi kendi yaşamış olduğunuz kötü tecrübe için beni mi suçladınız gerçekten? Eğer bir hak var ise o da markadadır. Gerisi benim kullanıcı yorumlarım. Bu arada boş yere mesul tuttuğunuz için var ise hakkımı ben de helal etmiyorum.
Ha bu arada URSA tüm platformlarda diğer gamepower ürünlerine nazaran çokça sevilmiş bir model. Warlock Compact ise temiz bir kullanıcı iseniz benim gibi, 8 aydan sonra bile sapasağlam kullanılabilen bir klavye.
Diğer bir konu ise sizin de dediğiniz gibi "öneri". Öneri demek bir konu hakkında kendi fikirlerini beyan edip bilgilerini aktarmak demektir. Zorlama olsaydı veyahut kesinlikle bu ürünü alın diğerleri çok kötü bakın pişman olmazsınız gibi ifade kullandığımı hatırlamıyorum. Yine diyorum 8 aydır iki ürününde de ufacık bir problem ile karşılaşmadım. Koskoca Logitech'in 400 TL'lik ürününde bile kronik sorunlar olabiliyorken, Gamepower v.b. ucuz markalarda problem olması gayet doğal. Buradaki amaç en sorunsuz ürünleri bulabilmek zaten. Dediğim gibi önyargılı ve talihsiz yorumunuz için üzgünüm.

Son düzenleme:
Eğer bir hakkın var ise üzerimde helal etmemekte özgürsün. Lakin 8 ayı geçiktir kullanıyorum ne bir problem ne de herhangi olumsuz bir durum ile karşılaştım. Kaldı ki kullanıcıdan kullanıcıya değişebilen problemler yüzünden beni suçlamanız çok amatörce. Hepsini bir kenara bırakıyorum ben markayı değil, o markadan edinmiş olduğum "şahsi" deneyimi aktardım buradaki herkese. Ki incelemelerimin içinde kullanıcıdan kullanıcıya yazdıklarım değişebilir benzeri notlar da düştüm. Siz şimdi kendi yaşamış olduğunuz kötü tecrübe için beni mi suçladınız gerçekten? Eğer bir hak var ise o da markadadır. Gerisi benim kullanıcı yorumlarım. Bu arada boş yere mesul tuttuğunuz için var ise hakkımı ben de helal etmiyorum.

Ha bu arada Ursa tüm platformlarda diğer Gamepower ürünlerine nazaran çokça sevilmiş bir model. Warlock Compact ise temiz bir kullanıcı iseniz benim gibi, 8 aydan sonra bile sapasağlam kullanılabilen bir klavye.

Şu ana kadar en çok dikkat ederek kullandığım ekipmanım olabilir. Fakat ürünün arızalanması tamamen benden alakasızdır. Ürün ne sert bir darbe aldı ne de çok pislendi. Ki bu yaşadığım sorunların kullanıcıdan değil de üründen kaynaklandığını birçok konuda görebilirsiniz. Mesela neden Redragon'un değil de Gamepower'in klavyeleri daha çok sorun çıkarıyor? İkisinin de Outemu Switch'ler kullandığı klavyeler var. Fakat neden Gamepower? Demek ki kalitesiz. Ve hala bu markaları sponsorlu veya sırf kendisi kullandığı için öven insanlar yüzünden kaliteli sanan bir sürü insan var. Sadece klavye için demiyorum. Neden Ursa gibi riskli bir fare almak yerine hem adını duyunca rahatlayacağımız hem de kaliteli ürünleri olan markaların kaliteli ürünlerini almayalım? Fiyatın bahane olmadığını bildiğinizi düşünüyorum. Hayırlı geceler dilerim.

Şu ana kadar en çok dikkat ederek kullandığım ekipmanım olabilir. Fakat ürünün arızalanması tamamen benden alakasızdır. Ürün ne sert bir darbe aldı ne de çok pislendi. Ki bu yaşadığım sorunların kullanıcıdan değil de üründen kaynaklandığını birçok konuda görebilirsiniz. Mesela neden Redragon'un değil de Gamepower'in klavyeleri daha çok sorun çıkarıyor? İkisinin de Outemu Switch'ler kullandığı klavyeler var. Fakat neden Gamepower? Demek ki kalitesiz. Ve hala bu markaları sponsorlu veya sırf kendisi kullandığı için öven insanlar yüzünden kaliteli sanan bir sürü insan var. Sadece klavye için demiyorum. Neden Ursa gibi riskli bir fare almak yerine hem adını duyunca rahatlayacağımız hem de kaliteli ürünleri olan markaların kaliteli ürünlerini almayalım? Fiyatın bahane olmadığını bildiğinizi düşünüyorum. Hayırlı geceler dilerim.
Bu sizin düşünceniz ve haklısınız da. Hatta ben aylar önce alırken kısıtlı maddi durumumdan ötürü çok daha iyi markaları almak yerine mecburi olarak giriş seviyesi bu ürünleri aldım. Şanstır ki hiçbir problemle de karşılaşmadım. Ha bu demek olmuyor ki bu ürünler kusursuz. Asla değil. Bende sorun olmamış olması başkasında olmayacağı anlamına gelmiyor. Kaldı ki benim markayı övdüğümü söyleyemezsiniz. Farkındaysanız normal incelememde ve UKT testlerinde olabildiğince objektif oldum ve tüm olumsuz yanlarını da saydım bu ürünlerin. Ki kaliteleri de ortada. Fakat hem günümüz ekonomik şartlarından dolayı hem de ucuz birer alternatif olmalarından dolayı maalesef rakipleri de kısıtlı bu ucuz markaların. İnsanlar mekanik klavye kullanmak için kaliteli birer ürün almak istiyorsa en az 350-400 TL gözden çıkarmak zorundalar. Bu koşullarda bu saydığım 2 ürün de pahalı rakiplerine nazaran iyi birer alternatif. Warlock Compact hakkında şikayetler olduğunu biliyorum. Fakat URSA hakkında soyulma dışında şikayet çok duymadım. Özetle söylediklerim markayı övme değildir. Kendi yaşamış olduğum olumlu görüşlerimi aktarıyorum sadece. Olumsuz olsaydı emin olun çekinmeden onu da söylerdim. Sorun yaşayan insanların mesuliyetini olumlu tecrübeler yaşayıp da düşüncelerini aktaran insanlara atfetmek ne kadar doğru sizce? Size de hayırlı geceler.

Geri
Yukarı