Gamepower Ursa ve Icarus

Eternalenes

Centipat
Daha fazla  
2 günlük bir arayış sonrası bütçeme (240TL) uygun en iyi F/P ürünlerinin Gamepower Ursa ve Gamepower ıcarus olduğunu düşünüyorum. Sizler olsaydınız hangisini tercih ederdiniz ve nedeni ne? Ve kullananlarınız var ise bu ikisinden birini yorum yaparsa sevinirim.

2 günlük bir arayış sonrası bütçeme (240TL) uygun en iyi F/P ürünlerinin Gamepower Ursa ve Gamepower ıcarus olduğunu düşünüyorum. Sizler olsaydınız hangisini tercih ederdiniz ve nedeni ne? Ve kullananlarınız var ise bu ikisinden birini yorum yaparsa sevinirim.
Gamepower alacaksanız illa Gamepower Sendo 'yu öneririm. Beni aşırı derece de şaşırtan faredir. Bende ki farelerden orta çaplı bir mouse youtube kanalı çıkar Sendo modelini de test için almıstım 1-2 hafta kullandım sonra ana fareme geçtim. Sendo inanılmaz skratezleri müthiş aşırı hafif. Sendoya bir bakın.

Bence bütçenize 50TL daha ekleyip Logitech G102 almayı düşünün. 50TL'ye değecek bir kalite farkı yaşarsınız. Logitech G102
Eğer yok o kadar aşamam diyorsanız: Razer DeathAdder Essential
Önerdiğin 2 mouse da rezalet. Sensörleri aşırı eski ve bu fiyatlara asla alınmayacak mouse'lar.

@Eternalenes
Bütçende alabileceğin en iyi mouse bu:
Gamepower alacaksanız illa Gamepower Sendo 'yu öneririm. Beni aşırı derece de şaşırtan faredir. Bende ki farelerden orta çaplı bir mouse youtube kanalı çıkar Sendo modelini de test için almıstım 1-2 hafta kullandım sonra ana fareme geçtim. Sendo inanılmaz skratezleri müthiş aşırı hafif. Sendoya bir bakın.
Neyi şaşırttı tam olarak? 100IPS 20G değerlerine sahip PMW3325 sensör mü? Huano 20 milyon tıklama ömrüne sahip switch'ler kullanılmış ve 3mm LOD mesafesi var, uçurumun kıyısı resmen.

Önerdiğin 2 mouse da rezalet. Sensörleri aşırı eski ve bu fiyatlara asla alınmayacak mouse'lar.

@Eternalenes
Bütçende alabileceğin en iyi mouse bu:

Neyi şaşırttı tam olarak? 100IPS 20G değerlerine sahip PMW3325 sensör mü? Huano 20 milyon tıklama ömrüne sahip switch'ler kullanılmış ve 3mm LOD mesafesi var, uçurumun kıyısı resmen.
Sendo modelini kullandınız mı ?

Sendo modelini kullandınız mı ?
Mouse'un özelliklerini ve kullanılan parçaları biliyorum. Önceden kullanmış arkadaşlarım da var. Sadece mağazada test ettim, illaki benimde kullanmam mı gerekli? Başka bir konuda da böyle bir şey öne sürmüştün. Saçma, yapma. Cidden boş muhabbete girmek istemiyorum. Anlatacağım şeyleri anlattım, konu sahibi görünce kararını verir.

@Viva La Vida buyur kanka sen neyi beğenemedin?

Son düzenleme:
Yazdıklarını düzenlemen güzel olmuş tebrikler. Bu arada 100 liralık bir artış yapman mümkün mü ? Razer Viper Mini araştırmanı tavsiye ederim. Kendisi bir çok yüksek fiyatlı mouse'dan iyidir. Tam bir fiyat / performans ürünüdür. Bir çok yurt dışı tier listlerde S tier'e konulur. Eğer bütçeni 100 lira yükseltme şansın var ise uzun süre hiç bir sorun olmadan çok kaliteli bir mouse almış olursun. @Eternalenes

Yeni konular

Geri
Yukarı