Gamepower ve Rampage gibi markalar neden alınmaz?

İlla aldığınızda 1 ay sonra bozulmasına gerek yok 1 sene değil 10 senede durur farketmez. Olay kullandığınız bu markaların kalitesiz malzeme kullanması ve istenilen özellikleri yansıtmaması. Ucuz bütçelerle hitap ettiği için haliyle özellikleri de kötü oluyor. Ayrıca garantisi konusunda ve teknik servis konusunda verdiği güvende az. Sizin kullanıp memnunum dediğiniz rampage ve Gamepower ürünlerinin yerine kaliteli bir ürün kullandığınızda aslında memnun olmadığınızı öğreneceksiniz buna emin olun. Yani siz sürekli ürününün iyi olmasını uzun süre kullanmaya kıyaslıyorsunuz. Kalitesiz malzeme kullandı diye aldıktan 2 gün sonra bozulur anlamına gelmiyor, daha az konfor gibi etkenlere sebep oluyor.

İlla aldığınızda 1 ay sonra bozulmasına gerek yok 1 sene değil 10 senede durur farketmez. Olay kullandığınız bu markaların kalitesiz malzeme kullanması ve istenilen özellikleri yansıtmaması. Ucuz bütçelerle hitap ettiği için haliyle özellikleri de kötü oluyor. Ayrıca garantisi konusunda ve teknik servis konusunda verdiği güvende az. Sizin kullanıp memnunum dediğiniz rampage ve Gamepower ürünlerinin yerine kaliteli bir ürün kullandığınızda aslında memnun olmadığınızı öğreneceksiniz buna emin olun. Yani siz sürekli ürününün iyi olmasını uzun süre kullanmaya kıyaslıyorsunuz. Kalitesiz malzeme kullandı diye aldıktan 2 gün sonra bozulur anlamına gelmiyor, daha az konfor gibi etkenlere sebep oluyor.
Senin yazını okuyan insanlarda, hiç kaliteli ürün kullanmadığımızı sanacak. Yeri geliyor, marka diye aldığımız ürünlerinde malzemelerinin kötü olduğunu görebiliyoruz. Sonuç marka bir ürün aldım. O kadar para verdim. Mutlu olmalıyım mı? O yüzden, modeline ve fiyatına göre değişir. Çoğunluğu fiyat performans açısından bakılmalı. Uzun süre gidiyor diye birşey söz konusu değil. Verdiğin ücrete göre seni tatmin etmesi önemli olan. Teknik servis olayında haklısın. O da kişinin bileceği bir iş.

Senin yazını okuyan insanlarda, hiç kaliteli ürün kullanmadığımızı sanacak. Yeri geliyor, marka diye aldığımız ürünlerinde malzemelerinin kötü olduğunu görebiliyoruz. Sonuç marka bir ürün aldım. O kadar para verdim. Mutlu olmalıyım mı? O yüzden, modeline ve fiyatına göre değişir. Çoğunluğu fiyat performans açısından bakılmalı. Uzun süre gidiyor diye birşey söz konusu değil. Verdiğin ücrete göre seni tatmin etmesi önemli olan. Teknik servis olayında haklısın. O da kişinin bileceği bir iş.
Yok sadece sen öyle anlamışsın hocam, tabiki her markanın sorunlu ürünü çıkabilir, fakat sayılıdır. Mesela Gamepower rampage gibi ürünlerden bahsederken örnek veriyorum 100 modeli varsa aralarında 2 3 modeli bakın bu fena değil denilebiliyor. Bu diğer iyi markalardan 100 modelden 80 dir örnek veriyorum. 1000 lira bütçeye kulaklık alacak olsan gidip Gamepower bakmasın James donkey bakmassın. Tabiki önemli olan sırf marka diye kazık yemek ederinden fazla para vermek değil, fiyat performans. Ama bahsettiğimiz Gamepower tarzı markalar fiyat alırken performans vermiyor. Yorumumuda konu sahibine ithafen yaptım, ben kendimden biliyorum önceden bir kulaklığa bu kadar vermem bir klavyeye şu kadar vermem diyen biriydim, neden diye sorarsan bu ürünleri deneyim etmemiş aradaki farkı görmemiştim. Bir tecrübeden sonra ne kadar kötü ürünler kullandığımı farkettim.

Şu ana kadar Rampage'in iki ürününü kullandım. Rampage RM-K1 kulaklık ve Rampage smx R44 mouse. Kulaklığı yaklaşık 3 yıldır kullanıyorum ve hiçbir sorunla karşılaşmadım hala da kullanıyorum kendimce gayet kaliteli ve mikrofon olarak da iyi bir kulaklık. Fakat mouse için aynı şeyleri söyleyemeyeceğim. Fareyi 1 yıldır kullanıyorum ilk 2 ayda farenin kenar kısmındaki tuşlardan biri içine girdi. Garantiye gönderdim 2 ay tekrar kullandım aynı yer yine içine girdi ve bu sefer benden para istediler kullanıcı hatası deyip. Farenin içini açıp baktığımda o kadar dandik bir parça kullanmışlar ki 20 TL'lik fareler de bile daha iyi bir kart olduğuna eminim. Rampage'in kulaklığı harici hiçbir şey alınmaz ki bazı kulakları da sorunluymuş sanırım.

Geri
Yukarı