Gamepower WarCry fan eklemesi yapma

mcs1691

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar hayırlı forumlar dilerim. GeForce Espor PC Master | RTX 2060 6GB 16GB DDR4 480GB SSD Gaming PC - incehesap.com bu sistemi kullanmaktayım. Kasayı görüp daha sağlıklı düşünebilmeniz için bırakıyorum. 6 adet RGB fanı var. Isınma sorunu yaşayacağımı düşünüyorum yük altında 3 tane daha 12 Cm'lik fan eklemeyi düşünüyorum. Sizce yapmalı mıyım? Ayrıca yaparsam bu 6'sını tek kumandayla kontrol edebiliyorum diğer üçü için ayrı bir kumanda kullanmam mı gerekecek? Öneri ve fikirlerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sorun yaşayacağınızı düşünmek yerine deney yapın sistemi yüke sokun ve sıcaklıkları izleyin. Özellikle sıcak çalışan tek parça varsa onun üzerinde çalışmak daha mantıklı.

Örneğin sadece cpu sıcak çalışıyorsa 3 fana para vermek yerine soğutucu almanız daha sağlıklı olur.

Işık konusuna gelince de aynı markanın fanlarından aldığınızda büyük ihtimal aynı kumanda ile komuta edebilirsiniz. Çin malı ürünlerin her ürün için farklı frekans belirleme ihtimali çok düşük.

Kasanızın kontrolcüsü kaç girişli? Kontrolcünün giriş pinleri kaç pin?

Farklı marka fan kullanmak çok mantıklı olmayabilir. Birden çok kumandayla iş yapmak mantıklı gelmiyor.
Kasanızın kontrolcüsü kaç girişli? Kontrolcünün giriş pinleri kaç pin?
Hocam nasıl öğrenip sizi bilgilendireceğimi bilmiyorum ne yazık ki.

Sıcaklık sorunu yaşamazsın merak etme.

İlla fan alacaksan aynı fandan al.

Korkutucu derecede benziyorlar. 😳

1611414694774.png

1611414708844.png

Yeni konular

Geri
Yukarı