Gamepower Warlock compact alınır mı?

Calypso modeli dışında elle tutulur ürünü yok, bazı modeli alınır bazı modeli alınmazı da yok taş çatlasın 5 tane elle tutulur modeli vardır, saber da sorunlu bir model, senin gram sorun yaşamaman bu gerçeği değiştirmez ve evet Gamepower alınmaz.
Emin ol var, kulaklıklarından bir tanesini de belli bir süre deneme şansım oldu ve gayet kaliteliydi. Elbette Corsair, Razer gibi markalardan daha kalitesiz ama sonuçta daha ucuz.

Emin ol var, kulaklıklarından bir tanesini de belli bir süre deneme şansım oldu ve gayet kaliteliydi. Elbette Corsair, Razer gibi markalardan daha kalitesiz ama sonuçta daha ucuz.

Aynı fiyat bandına Gamenote (Havit), Redragon, mpow gibi markaların kulaklık modelleri varken niye gidip Gamepower, Game Booster ve Rampage gibi fason markalar alınsın?

Aynı fiyat bandına Gamenote (Havit), Redragon, mpow gibi markaların kulaklık modelleri varken niye gidip Gamepower, Game Booster ve Rampage gibi fason markalar alınsın?
Her zaman öyle markalar olmayabiliyor veyahut Gamepower markasının ürünü bir tık daha F/P olabiliyor.

Hayır oluyor ve bir tık daha F/P falan olamıyor.
Oluyor, yoksa bir çok insan Gamepower fanboyu olduğu için aldığından değil. Mesela ben aldığım zaman Saber RGB 350-400TL idi ve dediğin markalar bir tık daha pahalıydı.

Aynı paraya ise Logitech'in membran klavyesi vardı. Yani F/P bir üründü. Ayrıca dediğim gibi 3 senedir sıkıntısını da görmedim, kullananda da sorun yaşadığını duymadım.

Oluyor, yoksa birçok insan Gamepower fanboyu olduğu için aldığından değil. Mesela ben aldığım zaman saber RGB 350-400TL idi ve dediğin markalar bir tık daha pahalıydı.

Aynı paraya ise Logitech'in membran klavyesi vardı. Yani F/P bir üründü. Ayrıca dediğim gibi 3 senedir sıkıntısını da görmedim, kullananda da sorun yaşadığını duymadım.

Sen sorun yaşamadın ve kullanan da sorun yaşadığını duymadın diye sorunlu olmaktan çıkmıyor, sabre RGB sorunlu bir model.

Kimseden duymadım o sorunu, bu sorun kimde var söyler misin? O sorunu Gamepower Ogre red Switch'de deneyimledim.

Yeni konular

Geri
Yukarı