Gamepower Warlock Compact alınır mı?

Gorkemm.jk

Hectopat
Daha fazla  
Kronik bir sorunu var ama ben 4 yıldır düz Warlock kullanıyorum bir sorun yaşamadım tabii şans işi bu. Bir de space gibi tuşlara basınca metal sesi geliyor.

Konu oluşturmadan önce bu klavye için açılan konulara bakmıştım hocam ama bu modelde sorunların düzeltildiği yazıyordu.

Almayın diyen kullanmamış tonlarca kişi mevcut ama 2 sene kullandım, yaşadığım tek sorun Home tuşunun ledinin kararmasıydı.

Hocam stajyer oldugum için aldıgım para bu ekonomide cok az ve iyi bir klavyeye ihtiyacım var alacaksam hoş bir şeyler almak isterim LED'in bozulması benim icin sorun olmaz çalışsın yeter ki 1000TL altında bu klavye dısında önerilenler daha fazla linç yiyor çok karmaşık durum.

Hocam stajyer oldugum için aldıgım para bu ekonomide cok az ve iyi bir klavyeye ihtiyacım var alacaksam hoş bir şeyler almak isterim LED'in bozulması benim icin sorun olmaz çalışsın yeter ki 1000TL altında bu klavye dısında önerilenler daha fazla linç yiyor çok karmaşık durum.

Klavye üstünde 2 porsiyon iskender, cips vb yiyip asla temizlemezseniz bozulur, yoksa sorun olmaz.

Son düzenleme:
Bende neredeyse 3 yıldır blue switchlisi var 7-8 tane tuşun LED'i sönük ve sadece a tuşunda olan bir sorun durmadan Switch kırılıyordu kırılınca da lehimle değişiyorum. Bu kadar da para verilmez diye düşünüyorum.

Geri
Yukarı