Gamepower Warlock Compact alınır mı?

Theomer1386

Centipat
Daha fazla  
Gamepower, Everest, Rampage gibi markaların hiçbiri alınmaz. Sebebi de kalitesiz ve kalitesiz malzemelerden yapıldığından dolayı kısa süre içerisinde bozulabiliyor. Bütçeniz nedir? Bütçenizi söyleyebilirseniz size daha güzel klavye önerisi yapabiliriz.

Klavye alacağım, Çünkü su anda kullandığım klavye eskidi ve bazı tusları çalısmıyor. Uygun fiyatlı olarak bu klavyeyi buldum.

Gamepower Warlock Compact Red Switch Kablolu Mekanik Oyuncu Klavyesi Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Bu klavye kendi fiyat bandında iyi midir düzgün kullanımda bozulur mu?
Bu klavye 179 TL iken görmüştüm heves edip alamamıştım üzülmüştüm ama pişman değilim çünkü kronik sorunludur kendisi. Bu bütçeye daha iyi klavyeler var. Sakın GamePower almayın. Alırsanız %75 ihtimalle kronik sorunlu cihaz çıkacaktır.

Klavye alacağım, çünkü su anda kullandığım klavye eskidi ve bazı tusları çalısmıyor. Uygun fiyatlı olarak bu klavyeyi buldum.

Gamepower Warlock Compact Red Switch Kablolu Mekanik Oyuncu Klavyesi Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Şu an kullanıyorum nasıl bir klavye anlamadım canı sıkılınca 2 3 saniyeliğine bağlantısı kopuyor geri geliyor hiç tavsiye etmem hayatımda bir daha da Gamepower almam.

2 yıldır kullanıyorum herhangi bir sorun yaşamadım. Klavyenin içine dökmediğim kalmadı, çayından tutun vitaminli suya kadar her şeyi döktüm neredeyse. Ben 200 TL iken almıştım. 200 TL yi hakediyor fakat 650 TL yi haketmiyor. Bu klavye örneğin hem daha ucuz hem daha kaliteli.

Klavye alacağım, çünkü su anda kullandığım klavye eskidi ve bazı tusları çalısmıyor. Uygun fiyatlı olarak bu klavyeyi buldum.

2.gamelock klavyem simdi bozuldu capslocka basınca fye basıyor durduk yere hiçbir şey dökmedim bir daha Gamepower almam bende de Gamepower Overlord ile Gamepower Warlock vardı.

Geri
Yukarı