İnceleme Gamepower Warlock Compact Uzun kullanım

Selam arkadaşlar. 19 Mart 2021'de aldığım Gamepower Warlock Compact Red Switch ürünümün incelemesini burada sizlerle paylaşmak istedim. Olabildiğince detaylı ve objektif bir inceleme yapmaya çalıştım.

Kutu kargodan havalı poşetle geldi.
1641582649762.png

Kutusu bu şekilde

1641582698193.png

Kutu içeriği bu şekilde

1641583047044.png

1641583061746.png

1641583458065.png

Klavyenin boyutu 35'e 13cm.
1641583132549.png

1641583164437.png

1641583410231.png

Klavyenin yazılım desteği mevcut.
1641583509496.png

Klavyenin arkası plastik önüne ne ad verildiğini tam bilmiyorum fakat sert demirimsi bir şey. 1641583259379.png Klavyede Outemu MX Switch'ler kullanılıyor. Sesler şu şekilde. "Enter, backspace, uzun Shift" tuşlarının destek telleri yüzünden sesleri çok kötü çıksa da diğer tuşların sesi sizi bilmem ama beni tatmin ediyor doğrusu. 1641583573416.png Kablo örgü ve boyu 170cm.
1641583313905.png
Klavyenin altında 5 tane kaymaz yüzey var. Ve 1 kademeli yükseltme basamağının altında da bu kaymaz yüzeyler mevcut.

Öncelikle ben ürünü kuponlar ile beraber 120TL'ye satın aldım. Ve verdiğim paraya değdiğini düşünüyorum. Çünkü internette izlediğim klavye videolarıyla kafayı bozmuş durumdaydım ve güzel bir red Switch klavye alacak param yoktu. Ve büyük ihtimal pişman olacağıma düşünmeme rağmen birkaç tatsızlık yaşasam da şu an klavyemi rahat rahat keyifle kullanıyorum.

Markayla ilgili olan bakış açısına gelecek olursak. Gamepower'ı bilmeyen yoktur büyük ihtimal. Bilmeyenler için dandik ve ucuz ürünleriyle ünlenmiş bir firmadır kendisi. İlk başlarda bozulur diye ödüm kopuyordu. Ağustos aylarındayken klavyemde bazı tuşlar tetiklilik yapmaya başlamıştı. Ben bu tarz sorunlara çok takıntılı biri olmadığım için pek kafaya takmadım. Fakat zaman geçtikte tetiklilik yapan tuşlar değişmeye başlıyordu. Örneğin ilk zamanlar "I" tuşum tetiklilik yaparken bir süre sonra "M" tuşumda aynı sorun olmaya başlamıştı. Ve kısa bir süre sonra bu sorun kendi kendine ortadan kalktı. Sonuç olarak bir sıkıntı yaşamadan kullanıyorum.

Ben üründen memnunum fakat bu klavyeyi kullanıp çeşit çeşit sıkıntı yaşayan birçok kişi gördüm. Açıkçası ben tavsiye etmiyorum fakat niye aldın diye sorarsanız o zamanlar bu fiyat bandında Red Switch hastası biri için pek de bir seçenek yoktu. Dediğim gibi ben ürünü 120TL'ye aldım. Ve ürünün güncel fiyatı 300TL'yi aşmış durumda. Tamamen şans bir ürün diyebilirim. Fakat yine de haksızlık etmek istemem çünkü gerçekten memnun kaldım. Genel olarak puanım 7/10.

Arkadaşlar bir eksiğim varsa aşağıda belirtebilirsiniz. Mümkünse eklemeye çalışırım. Resimlerin boyutları bir büyük bir küçük olmuş tam ayarlayamadım kusura bakmayın. Bunun harici bir hatam var ise de kusura bakmayın. Alacak arkadaşlara da almamalarını tavsiye ederim. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Düz Warlock kullanmıştım bayağı geliştirmişler kutu içeriğinden bir tek tuş çıkarma aparatı ve garanti belgesi çıkmıştı yazılım falan yoktu.

Switchler gerçekten de Outemu mu? Çünkü bazı klavyeler Outemu diye satılmasına rağmen Outemu çıkmıyor. Switchlerde yazması lazım.

Ellerinize sağlık, oldukça güzel bir inceleme. Gamepower Ursa mouse kullanıyorum ama sosyalde ki namını duyunca bir daha Gamepower ürünlere aşırı fırsat olmadıkça dokunmam gibi geliyor. Klavye ise ilk başta güzel duruyor ama işte uzun kullanımda sıkıntı çıkarma olasılığı da yüksek.

Geri
Yukarı