Gamepower Warlord Alınır mı?

James donkey diyince akan sularim durur diger basit cin markalari gibi urunler urettigini sanmiyorum.
Ürünler üretmiyor, ürünlere marka basıyor. :)
1540735236456.png

Arkadaşlar sizlere hak veriyorum. Biliyorum elimde olsa, cloud 2 ve benzeri ürünler alırım. Ama elimde değil taksitle alacağım ve almışken IŞIKLI MIŞIKLI kafasında olmasam da, ledli kulaklık kötü de olmaz. diyeceğim o ki, kalite peşinde değilim. Ama attan inip eşeğe binmek istemiyorum. Çok anlamasam da görünüşe göre warlord veya james donkey 712 teknik özellikleri g430 dan daha iyi, kalite olarak da. Büyük ihtimal ile de 7.1 teknolojileri ise kötüdür. Ben o 300 tl yi büyük ihtimal ile sadece stereo db konfora vereceğim. 7.1 i sadece göz boyamadır en azından bana öyle geliyor.

G430 o çin malı çöpleri iki kere cebinden çıkarır, eski de olsa o çin malı ürünlerle karşılaştırmak gibi hata yapmayın en azından Logitech'in kendi ürettiği ses sürücülerini kullanıyor, çinde imal edilip her kulaklığa takılan dandik sürücüleri kullanmıyor. Ayrıca kullanırken hiçbir şekilde görmediğiniz bir ürünü aydınlatması var diye tercih etmek akıl kârı bir iş değil.
Gayet güzel fiyatı var bunu tercih edin. Bu kadar lafa rağmen gidip de James Donkey, Gamepower alırsanız, akli problemlerininiz vardır.

Şu 80 TL'lik kulaklık bile o çin malı ışıl ışıl çöplerden daha iyi ses verir.

@Necdeat teşekkür ederim çok olumlu bir yorum yapmışsın. Büyük ihtimal james donkey 712 almaya karar verdim. Ama bir şey daha sormak istiyorum. Warlord, teknik özellikler açısından daha iyi logitech g430 dan. 7.1 açısından büyük ihtimal değildir düşünmek bile saçma, ama g430 eski bir ürün ve g230 un 7.1 versiyonu, o yüzden g430 çok iyi bir kulaklık değil. Kısacası şunu sormak isterim gamepower warlord ne yüzünden bozulabilir kırılma mı yoksa teknik sorun mu ? (asıl soru özet;; warlord teknik açıdan g430 dan daha kaliteli ve üstün (7.1 özelliği dışında) ) ses desibel yüksekliğ olsun konfor olsun led özelliği olsun cart curt g430 dan iyi g430 sadece büyük ihtimal ile 7.1 özelliği sayesinde geçiyordur warlord'u şundan şüphe ediyorum (teknik özellikleri pek fazla bilmiyorum o yüzden saçmalayabilirim) acaba orada ki db veya diğer özellikler yalan mı veya ekolayzer gibi ayarlar ile mi sağlanan özellikler ? yoksa aksi takdirde neden insanlar böyle bir anda gamepower düşmanı olabiliyor teknik özellikler ortada iken tekrardan belirteyim fanboy falan değilim alakam yok sadece anlamaya çalışıyorum

kullaklık bu fiyatdaki ürünlerden gayet iyi 7+1 özelligi boş degil gayet başarılı ve saglam ses kaliteside gayet iyi mikrofonuda gayet iyi bu fiyatda dedim ben 270 aldım araştırın biraz bulursunsunuz buna yakın fiyat 400 500 tllik kullakıklar gibi ve 7+1 gayet iyi sanal olmasına rağmen uzun zamandır kullanıyorum kendi programını indirin kesinlikle

Tutup da James Donkey veya Gamepower önerenleri hâla anlamıyorum. Arctis 3 her ne olursa olsun diğer ikisinden daha iyi bir tercih olacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı