Gamepower Warlord Alınır mı?

James Donkey 712 modeline bir bakın. Sonra Gamepower Warlord modeline bakın. Ardından kararınızı bir daha sorgulayın.

Warlord 300 TL JD 712 600 TL. Bakmadan direk öneri yapmayın.
Tutup da James Donkey veya Gamepower önerenleri hâla anlamıyorum. Arctis 3 her ne olursa olsun diğer ikisinden daha iyi bir tercih olacaktır.

Tutup da James Donkey veya Gamepower önerenleri hâla anlamıyorum. Arctis 3 her ne olursa olsun diğer ikisinden daha iyi bir tercih olacaktır.

500 liram varsa neden alınmasın?

Aylar sonra ürün bozulup da garanti kabul etmiyor diye konu açarsanız, onaylamaya bile zahmet etmezler haberiniz olsun.

Hakem heyeti: Merhabalar.
Aylar sonra ürün bozulup da garanti kabul etmiyor diye konu açarsanız, onaylamaya bile zahmet etmezler haberiniz olsun.

Kardeşim neden böyle diyorsunuz her alan bozuluyor diye konu açtı mı burada? Her ürünün vardır alan adam kalitesinin ne olduğunu bilerek alıyor zaten.

Hakem heyeti: Merhabalar.

Kardeşim neden böyle diyorsunuz her alan bozuluyor diye konu açtı mı burada? Her ürünün vardır alan adam kalitesinin ne olduğunu bilerek alıyor zaten.
Evet, her alan konu açıyor bozuldu diye. İnsanlara "HyperX'den daha kaliteli." diye reklam yapanlar olduğu sürece bu değişmeyecek.

Evet, her alan konu açıyor bozuldu diye. İnsanlara "HyperX'den daha kaliteli." Diye reklam yapanlar olduğu sürece bu değişmeyecek.

Hiç kimse de daha kaliteli demedi. Bu arada hangi HyperX kulaklık ucuz. Kulaklık önerin diyoruz önerdikleriniz ya boş kulaklık markası var ya da pahalı. Bence markaya takılmayın. Eğer aldığınız yer güvenliyse sıkıntı çıkmaz. Zaten güvenilir yerden almadıysanız "Razer" da bozulsa tamir ettiremezsiniz. Örneğin. SteelSeries RAW.
Konu 2018'den kalma. Konu sahibi almıştır bile.
@Arda Burnalı @utkuversus
Belki benim gibi senelerdir bekler diye düşünmüştüm 😅

Zaten güvenilir yerden almadıysanız "Razer" da bozulsa tamir ettiremezsiniz. Örneğin. SteelSeries RAW.
Teknik servis ile satın alınan yeri nasıl bağdaştırdınız ona mı şaşırayım, SteelSeries ile ne alakası var durumun onu mu sorayım, yorumdaki anlamsızlığı mı çözmeye çalışayım bilemedim hocam. Hayatında kulaklık kullanmamış insanlar 1 tane kulaklık alıyor, bu çok iyi çok süper diye ortada dolaşıyor. Kimsenin durumuyla dalga geçmek değil amacım, ama bilgin olmayan konuda yorum yaparsan adamı şutlarlar. Kaç tane kulaklık kullandınız?

Teknik servis ile satın alınan yeri nasıl bağdaştırdınız ona mı şaşırayım, SteelSeries ile ne alakası var durumun onu mu sorayım, yorumdaki anlamsızlığı mı çözmeye çalışayım bilemedim hocam. Hayatında kulaklık kullanmamış insanlar 1 tane kulaklık alıyor, bu çok iyi çok süper diye ortada dolaşıyor. Kimsenin durumuyla dalga geçmek değil amacım, ama bilgin olmayan konuda yorum yaparsan adamı şutlarlar. Kaç tane kulaklık kullandınız?

Hocam öncelikle şunu söyleyeyim birincisi eğer aldığınız yer güvenilir değilse teknik servise bile göndermez, hatta bozuk ama tamir edilen ürün gönderir. İkincisi fiyat düşük diye malzeme kalitesi düşük diye illaki ürün kötü olacak değil. 500 600 verilen kulaklıklar da metalden yapılmıyor. Hor kullanıp bükerseniz, vurusanız kulaklık kırılır. Boks torbası değil bu. Marka fark etmez. Ben de gördüm Logitech G430'dan Gamepower'a geçeni Logitech kulaklarımı ağrıtıyor diye. Kulaklarımı büküyor diye. Ama marka Logitech olunca sıkıntı olmuyor. Gidip Gamepower'ın en kötü klavyesini, kulaklığını, faresini alıp burada Gamepower kötü demeyin. Bu arada Gamepower fanı değilim. Bu arada bana sormuşsunuz ama siz hangi hamepower kulaklığı kullandınız? Ya da hangisi bozuldu. Hemen adam şutlanmıyor öyle?

Hocam öncelikle şunu söyleyeyim birincisi eğer aldığınız yer güvenilir değilse teknik servise bile göndermez, hatta bozuk ama tamir edilen ürün gönderir. İkincisi fiyat düşük diye malzeme kalitesi düşük diye illaki ürün kötü olacak değil. 500 600 verilen kulaklıklar da metalden yapılmıyor. Hor kullanıp bükerseniz, vurusanız kulaklık kırılır. Boks torbası değil bu. Marka fark etmez. Ben de gördüm Logitech G430'dan Gamepower'a geçeni Logitech kulaklarımı ağrıtıyor diye. Kulaklarımı büküyor diye. Ama marka Logitech olunca sıkıntı olmuyor. Gidip Gamepower'ın en kötü klavyesini, kulaklığını, faresini alıp burada Gamepower kötü demeyin. Bu arada Gamepower fanı değilim. Bu arada bana sormuşsunuz ama siz hangi hamepower kulaklığı kullandınız? Ya da hangisi bozuldu. Hemen adam şutlanmıyor öyle?
1- Teknik servise vermek için satın aldığınız firmaya göndermek ayrı bir saçmalık, kendiniz ithalatçı firmaya kargolayabilirsiniz, hem de süreç hızlanmış olur. 1 kere bile satın aldığım yer üzerinden garantiye vermedim ürünlerimi.
2- Ne kadar para, o kadar köfte. En bilindik markaların ucuz ürünlerinde bile böyle bu durum. Hele hele ki konu kulaklık ise.
3- GamePower'ın şu RGB halkalı olanını bir internet kafede deneyimlemiştim. SN-RW1'e göre bile rezaletti açıkçası. Her bütçeden yeterince model kullandım ben ve diyorum ki, kulaklık kesinlikle para harcanması gereken bir ekipman.
4- Yo gayette engelleyerek şutladım. Kolay gelsin.

SteelSeries'i ise neden mi kullandım? RAW modeli en düşük model. Fiyatı Warlord'la aynı. Özellik olarak eksik. Belki SteelSeries bu kulaklığa destek bile vermeyecek bir sene sonra. Bu arada ben 17 TL'ye mouse, 35 TL'ye kullandım iki sene. Mouse'un bazen tek tıklaması dışında hiçbir sıkıntısı yok. Kafamı acıtıyordu. Sünger dolgusu yaptım. Yani her zaman 500 TL'lik kulaklık alınca ya da çok kulaklık alınca sorun çözülmez. İnsanın biraz kafasını kullanması gerek. Diyorsunuz ya bir tane kulaklık alan insanlar çok iyi çok süper diye dolaşıyor. Bu insanın nereden nereye geldiğine bağlı. Belki ilk kulaklığı. İnsanların yorumu sizi alakadar etmez.

Geri
Yukarı