Gamer world (sahibinden.com) alışveriş yapanlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bütçe
5500
Konuyu açan arkadaş da yeni hesap, mağazayı öven arkadaşlar da yeni hesap. Kime inanmalıyız? Neden bir karalama kampanyası yapıl
Ben yeni üye değilim. Ayrıca ilk mesajımda değil. Ben bugün o mağazada alışveriş yaptım. Daha önce bu konuyu görmüştüm. Tecrübelerimi paylaştım. Güvenilir bir yer.

Ben buradan bir ekran kartı aldım. Sıfır dediklerine bakmayın, değil. Evet temiz ürün, evet garantisi var ve sorgulattığımda 2 seneye yakın garantisi var gözüküyor zaten sorunca söylüyor kendisi şu zamanda alındı diye. Ayrıca fiyatlar sahibinden üzerinde görülen gibi değil. Güncellemiyorlar aslında, daha pahalı. 3 yazıyorsa alırken 5 oluyor. Yine piyasaya göre uygun tabii, kimse aptal değil. Ben bunları anladım tabii ki ama bir de bütçe meselesi var o yüzden tercih ettim ki zaten ikinci el ürün arıyordum. Burada kendilerinin yapması gereken ürünlerin sıfır olmadığını anlatmak. İnsanlarımız hem ucuz olsun diyor hem sıfır olsun diyor, toz pembe hayaller, kimse sıfır ürünü o fiyata satmaz zaten. Muhtemelen kendileri bu ürünleri ikinci el alıyor ya da bir arkadaş yazmış, uygun fiyatlı sistemleri alıp parça parça satıyor olabilirler. İkinci el takıntısı olan insanların zaten sahibinden üzerinden alışveriş yapması saçma.

(Temiz ürün derken kozmetik anlamda, yanlış anlama olmasın.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Her şey bir yana kaç yıllık onlarca kart nasıl sıfır olabilir ki ? Kesinlikle uzak durulması gereken bir yer.

Peki bu Gamerworld'e nasıl ulaşırız? Cepleri kapalı normal telefonları da ulaşılmıyor.

İşlemci almayı düşünüyordum 1 yorumlu hesapların yorumlarından sonra artık düşünmüyorum.😂 Sağ olsunlar kendi kendilerini ele vermişler. Bundan sonra buradan ne bir şey alırım ne de çevremdeki insanlara aldırırım.

Sıfır muhabbeti tamamen kolpa. Muhtemelen ilanlarda ki tüm kartlar mining de kullanılıyor, almak isterseniz rig den çıkarılıp sıfır diye kutuya konup müşteriye iteliyorlar.

Böyle mahalle arası dükkanlardan uzak durun. En ufak sorunda karşınızda mafya kesilirler.

İkinci el fiyatına sıfır ürün satıyorlarsa sıfır ürünü nereden alıyorlar. Şahsen ben çok şüpheli buluyorum.
Çalıntı vs. gibi durumlar da söz konusu olabilir(amacım suçlamak değil sadece durumun mantıksız olduğunu söylüyorum)

Vay arkadaş. Hayatımda gördüğüm en garip konu. Bir de satıcıyı öven kullanıcıların hepsi "yalnış" yazmış. Hepsi benzer yazım hataları yapmış. Bir araştıralım bakalım şu firmayı, merak ettim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı