Gamerock RTX 3090 aldım

Forumu bayagidir takip edeiyorum hic üye olmak gereksinimi duymamiştim . Hocam öncelik hayirlisi olsun ama test leri ve öncelikle gözle kontrol iyi yapin derim kapali kutu haline getirmekte artik sorun degil orjinal kutulari dursun üstüne jelatin zaten atabiliyorlar miningi kartlari da bu sekilde satabilirler unutmayin ki burasi Türkiye :)

Forumu bayagidir takip edeiyorum hiç üye olmak gereksinimi duymamiştim. Hocam öncelik hayirlisi olsun ama testleri ve öncelikle gözle kontrol iyi yapin derim kapali kutu haline getirmekte artik sorun degil orijinal kutulari dursun üstüne jelatin zaten atabiliyorlar miningi kartlari da bu sekilde satabilirler unutmayin ki burasi Türkiye :)
Jelatini açılırken yırtılıyor. Tekrar eskisi gibi kapatmak mümkün değil. Dediğiniz senaryoyu bende düşündüm ama jelatini açarken daha önceden hiç açılmamış olduğu belliydi. 🙂
GPU-Z'den fake mi değil mi diye kontrol edeceğim. Bir de FurMark testi yapacağım.

Jelatini açılırken yırtılıyor. Tekrar eskisi gibi kapatmak mümkün değil. Dediğiniz senaryoyu bende düşündüm ama jelatini açarken daha önceden hiç açılmamış olduğu belliydi. 🙂
GPU-Z'den fake mi değil mi diye kontrol edeceğim. Bir de FurMark testi yapacağım.
benim demek istedigim de yeni jelatin yapmak cok zor degil artik ama ihşallah istedigin gibidir kötüyü çağırmayalım ama okadar çok dolandirici var ki bizim bilgisayarci gruplarinda da :) Eşeği beyaz boyar babasina satarlar.

Faturalı, garantili ürün değil mi jelatin vs önemli değil bence. Hatta teşhirde olsa sorun değil bu dediklerim olduktan sonra. Ürünün diğer kartlara göre durumu mevzusu ayrı tabi.

Faturalı, garantili ürün değil mi jelatin vs önemli değil bence. Hatta teşhirde olsa sorun değil bu dediklerim olduktan sonra. Ürünün diğer kartlara göre durumu mevzusu ayrı tabi.
Yok hayır. Param güvende ile aldım 2 gün test imkanım var. Sonrası Allah'a emanet artık. Testlerde sorun çıkarmazsa daha da çıkarmaz diye düşünüyorum.

Yok hayır. Param güvende ile aldım 2 gün test imkanım var. Sonrası Allah'a emanet artık. Testlerde sorun çıkarmazsa daha da çıkarmaz diye düşünüyorum.
Anladım, faturası, garantisi var mı? Param güvende ile satanlarda genelde sıkıntı olmuyor. Adam malını bilir çünkü.Gamerock, konunuza bakana kadar bende sempati uyandırmıyordu. Sonuçlarını bekliyorum hocam. :)Sıcaklık testi, fan sesi testi vs

Anladım, faturası, garantisi var mı? Param Güvende ile satanlarda genelde sıkıntı olmuyor. Adam malını bilir çünkü. Gamerock, konunuza bakana kadar bende sempati uyandırmıyordu. Sonuçlarını bekliyorum hocam:)sıcaklık testi, fan sesi testi vs.

Faturası ve garantisi yok. 2 günlük test hakkım var sadece. FurMark testinde anormal değerler vermezse sıkıntı daha çıkmaz bence. Kolay kolay bozulmuyor ekran kartları. Gamerock'un tasarımı bayağı iyi. 😃
Bilgisayarcıya test ettireceğim için çok detay bakamayacağım, kendim testini yapacağım zaman detaylı yaparım.
Ürünün kutusu ve içeriği tam. Rusya'dan almış arkadaş. Kartta gözle görünür bir sorun çıkmadı.

Arkadaşlar şimdi testi yaptım. Kart FurMark testinde 4K çözünürlük ve 4X MSAA açık bir şekilde Max 69 derece gördü.
1080P'de ise 60-63 gibi takıldı. Son derece iyi değerler olduğunu düşünüyorum. Sorduğunuz için yazayım dedim.

Dosya Ekleri

• IMG_20221208_214226.jpg
    IMG_20221208_214226.jpg
    277,8 KB · Görüntüleme: 27
  • IMG_20221208_214233.jpg
    IMG_20221208_214233.jpg
    279,7 KB · Görüntüleme: 27
Son düzenleme:

Geri
Yukarı